Роберт Родріґес планує перезапуск серії «Діти шпигунів»

Можливо в дитинстві ви, як і я, дивилися «Діти шпигунів» і також мріяли мати багато ґаджетів і виконувати різноманітні шпигунські завдання. Утім, при всій потішності зараз ці фільми вже виглядають дещо застарілими і від їх перегляду вже не буде такого задоволення. Однак для любителів цієї франшизи все ж є хороші новини! Компанія Skydance Media хоче перезапустити та переосмислити класичну серію.

Режисер оригінальних фільмів Роберт Родріґес знову очолить всі можливі процеси від написання сценарію до власне постановки, а Skydance виступатимуть провідною студією, та контролюватимуть роботу і виробництво фільму. Ґері Барбер та Пітер Ойлатагер із кінокомпанії Spyglass Entertainment стануть виконавчими продюсерами.

Оригінальний фільм розповідає про Кармен і Джуні, дітей професійних супершпигунів. Після того, як їхні батьки відправилися на завдання та потрапили у пастку, дітлахи теж опинилися в центрі небезпечних пригод і тепер повинні застосувати всі свої навички, щоби врятувати рідню.

Родріґес був режисером всіх трьох основних фільмів серії «Діти шпигунів». З інших відомих робіт режисера можна також виділити «Аліта: Бойовий ангел» (наш огляд), «Мачете», «Місто гріхів 2: Жінка зарди якої варто вбивати». Останнім фільмом Родріґеса є супергеройський дитячий фільм We Can Be Heroes, який вийшов на Netflix, та є самостійним сиквелом ще одного фільму режисера — «Пригоди Шаркбоя і Лави».

Читайте також

Огляд фільму «Аліта: Бойовий ангел»

Аліта: Бойовий ангел / Alita: Battle Angel (2019)

Паркур, параглайдинг та безкоштовна роздача гри. Techland показали новий ґеймплей Dying Light 2

Dying Light 2

Sony готує свій аналог підписки Game Pass

Sony Playstation

Uncharted: Legacy Of Thieves Collection вже з’явилась у Steam та EGS

uncharted legacy of thieves collection

Розігруємо підписку PlayStation Plus

PlayStation Plus PlayUA

Що не так з NAVI? Підсумки третього дня DPC 2021/2022

NAVI

Halo Infinite, Among Us, Stardew Valley, Aliens: Fireteam Elite та інше — грудневі поповнення Xbox Game Pass

Halo Infinite

Dead by Daylight та while True: learn () безкоштовно роздають в Epic Games Store

Epic Games Store

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: