Робоча атмосфера в офісах Rockstar Games помітно покращилася

Минулого року журналіст Джейсон Шрайер проводив розслідування, в ході якого стало відомо, що працівники Rockstar Games працювали понаднормово, і не в найкращих умовах. Причиною кранчів була розробка Red Dead Redemption 2. Ігротворцям було необхідно зробити все вчасно.

Нещодавно Шрайер знову зв’язався з працівниками студії щоб дізнатися про стан справ у стінах Rockstar. Виявилося, що умови праці стали набагато кращими. Тестерам у Лінкольнському офісі, які особливо скаржилися на надмірну роботу, підняли зарплатню. Їх понаднормова праця тепер не обов’язкова і оплачується додатково. Також тестерам дозволили користуватися телефонами під час роботи. Такі зміни привнесли нові керівники у студіях Rockstar, які знаходяться у Лінкольні та Сан-Дієго.

Було звільнено менеджерів та керівників, через яких могли виникати мультикультурні проблеми. У студіях почали проводити збори з питань запобігання сексуальних домагань та некоректної поведінки.

Джейсон Шрайер стверджує, що зараз у Rockstar Games активно працюють над новою частиною Grand Theft Auto. Її стадії сплановано краще, ніж у попередніх проектів. Гра має вийти не сильно масштабною. Розробники планують додавати більше контенту вже після релізу.

В цілому працівники Rockstar задоволені змінами і впевнені, що компанія рухається у вірному напрямку. Будемо сподіватися, що це позитивно відобразиться на розробці шостої частини GTA, і розробникам не доведеться кранчити знов.

Читайте також

У GTA Online почалася “Літня гулянка”

GTA Online

Для Red Dead Online нарешті вийшло велике оновлення

Red Dead Online

GTA Online та Red Dead Online незабаром отримають великі оновлення

Гравці у костюмах клоунів протестують у Red Dead Online

Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

l.a. noire

Тиждень швидкості у GTA Online: подвійні винагороди і безкоштовні мотоцики

Ку-Клукс-Клан штурмує Red Dead Online. Rockstar бідкається… але бореться

Red Dead Redemption 2

У Grand Theft Auto IV повернули музику, але зламали гру

grand theft auto iv gta 4

Популярне