Robot Cache — новий конкурент Steam з можливістю перепродажу та майнингом

Однією з відмінностей прихильників консольного ґеймінгу від їхніх ПК-побратимів є звичка перших купляти фізичні копії ігор. Та далеко не у всіх є місце для великої шафи з іграми чи бажання накопичувати гори пластикових коробок. Такі люди вибирають фізичні носії з ціллю пройти гру і продати її комусь іншому. Ви отримали від забавки задоволення, вернули частину витрачених коштів і дали змогу іншому за дешево погратись — усі задоволені. Окрім видавця.

У реаліях ПК ґеймінґу ця метода не виправдовує себе, адже куди як вигідніше придбати цифрову копію гри на одній із популярних платформ відразу або дочекатися знижок, та й захаращувати домівку коробками не доведеться. Та, мабуть, ми не помилимося, сказавши, що кожен ПК гравець хоч раз та й задумувався наскільки добре було б продати деякі ігри з тих, що накопичилися в бібліотеці. Воно й не дивно, гру ми пройшли, вертатися до неї не плануємо, а імовірні кошти від перепродажу гріють душу куди як більше, ніж плиточка з грою в тому ж Steam. Та такого механізму в сучасних цифрових платформ не передбачено і з цією несправедливістю покликаний боротися Robot Cache, новий гравець на ринку.

Robot Cache придуманий та реалізований (проте ще не запущений) Брайаном Фарго, достатньо помітною людиною в індустрії, яку ви можете пам’ятати як одного з засновників Interplay та InXile Entertainment. Ідея його сервісу проста — привнести можливість перепродавати цифрові копії ігор так, щоб і гравці були задоволені, і видавець не хмурився через втрачені кошти. Деталей того, як саме працюватиме Robot Cache, поки немає, проте вже відомі приблизні цифри, за якими у разі перепродажі гри власник отримуватиме, приблизно, 25 % вартості, видавець, орієнтовно, 70 %, а решту забиратиме сервіс. Також у сервісі обіцяють можливість прямо не відходячи від каси займатися майнингом криптовалют, що виглядає радше як спроба привернути додаткову увагу завдяки популярній темі, аніж виправдане нововведення. Пояснюється воно тим, що в ґеймерів, зазвичай, хороші відеокарти, то ж чому б не заробляти на них гроші, поки ви не граєте?

Чи отримає сервіс популярність серед користувачів сказати складно. Адже Robot Cache намагатиметься знайти місце під сонцем на переповненому конкурентами пляжі, а дільність його ідей покаже тільки час.

Читайте також

Це точно Metro? Новий ґеймплей та скріншоти Metro Exodus

DXRacer розпочала співпрацю з Virtus.pro

DXRacer

У Rocket League з’явився мультиплатформовий кроссплей за участю PlayStation

У Epic Games Store з’явився 14-денний рефанд

HyperX показала ґеймерські новинки на CES 2019

HyperX

Майкл Морхейм покине Blizzard в квітні

Bungie оголосила про розірвання співпраці з Activision

THQ Nordic купила права на Outcast

Популярне