Робити ігри доступними по підписці в перший день не вигідно

Генеральний директор Take Two Interactive, Штраус Зельник, у інтерв’ю для GamesIndustry.biz розповів, що компаніям немає сенсу робити свої ігри доступними по підписці у день релізу. Річ йде про ті випадки, коли нові ігри добавляють у підписки на кшталт Xbox Game Pass у день їх релізу.

Ми підтримуємо різні сервіси підписок і раді продовжувати робити це. Наш скептицизм стосується того, щоб робити консольні продукти доступними у перший день по підписці. Економічно, для нас це немає жодного сенсу, ми не думаємо, що гравці будуть готові платити за це [ігри], навіщо їм?

– розповів Зельник

Він також підмітив, що з ним так чи інакше погоджується генеральний директор Sony, Хікорі Тотокі, який раніше розповідав, що якість їх AAA проектів впаде, якщо вони будуть доступні у день релізу для підписників PlayStation Plus.

Подібну думку висловлював й генеральний директор PlayStation, Джим Раян. Він вважає, що роблячи ігри PlayStation Studios доступними по підписці в перший день напряму вплине на те, скільки ресурсів та грошей компанія зможе вкладати у майбутні проекти.

Раніше ігри видавництва Take Two з’являлися в Xbox Game Pass у день релізу, як було у 2019 році з The Outer Worlds, чи з Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition минулого року. Проте, Зельник утруднюється відповісти, чи допомогло це грі.

Він також розповів, що добавляти ігри у сервіси по підписці має сенс після певного періоду, коли гра вже не на свому піку і падає в ціні. Також Зельник додав, що така політика щодо цього питання не є закріпленою. Take Two будуть готові добавляти свої ігри в Xbox Game Pass у день релізу, якщо у цьому буде сенс і ця опція задовільнить їх потреби.

Читайте також

Xbox прибрали пробний період за $1

Xbox Game Pass Ultimate

Перевидання The Outer Worlds працює гірше, ніж оригінал

the outer worlds

Take-Two звільняє розробників. Kerbal Space 2 під загрозою?

Kerbal Space Program

The Outer Worlds отримає перевидання для PS5 i Xbox Series

The Outer Worlds

Sony не вважає Xbox Game Pass конкурентом

Xbox Game Pass

High on Life — найуспішніший реліз Xbox Game Pass у 2022 році

high on life

GTA V нарешті перестала бути хітом продажу

5 ігор у Xbox Game Pass, в які вам варто зіграти #02

Metal: Hellsinger

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: