Робити ігри доступними по підписці в перший день не вигідно

Генеральний директор Take Two Interactive, Штраус Зельник, у інтерв’ю для GamesIndustry.biz розповів, що компаніям немає сенсу робити свої ігри доступними по підписці у день релізу. Річ йде про ті випадки, коли нові ігри добавляють у підписки на кшталт Xbox Game Pass у день їх релізу.

Ми підтримуємо різні сервіси підписок і раді продовжувати робити це. Наш скептицизм стосується того, щоб робити консольні продукти доступними у перший день по підписці. Економічно, для нас це немає жодного сенсу, ми не думаємо, що гравці будуть готові платити за це [ігри], навіщо їм?

– розповів Зельник

Він також підмітив, що з ним так чи інакше погоджується генеральний директор Sony, Хікорі Тотокі, який раніше розповідав, що якість їх AAA проектів впаде, якщо вони будуть доступні у день релізу для підписників PlayStation Plus.

Подібну думку висловлював й генеральний директор PlayStation, Джим Раян. Він вважає, що роблячи ігри PlayStation Studios доступними по підписці в перший день напряму вплине на те, скільки ресурсів та грошей компанія зможе вкладати у майбутні проекти.

Раніше ігри видавництва Take Two з’являлися в Xbox Game Pass у день релізу, як було у 2019 році з The Outer Worlds, чи з Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition минулого року. Проте, Зельник утруднюється відповісти, чи допомогло це грі.

Він також розповів, що добавляти ігри у сервіси по підписці має сенс після певного періоду, коли гра вже не на свому піку і падає в ціні. Також Зельник додав, що така політика щодо цього питання не є закріпленою. Take Two будуть готові добавляти свої ігри в Xbox Game Pass у день релізу, якщо у цьому буде сенс і ця опція задовільнить їх потреби.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Придбайте новий набір від Humble Bundle з крутими космічними іграми

Humble Bundle

Порт Red Dead Redemption приречений на провал? — #PlayNews

Red Dead Redemption

Боси Take-Two отримають 72 млн $ завдяки мікроплатежам у GTA Online

take two

Xbox створив перший у світі контролер із запахом піци

контролери

Xbox Live Gold вмирає. Зустрічайте Xbox Game Pass Core!

game pass core

The Outer Worlds від початку планувалася як «суміш Fallout та серіалу Firefly»

the outer worlds

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

Розробники Pokemon взялися за абсолютно новий проєкт

private division + game freak

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: