Робити ігри доступними по підписці в перший день не вигідно

Генеральний директор Take Two Interactive, Штраус Зельник, у інтерв’ю для GamesIndustry.biz розповів, що компаніям немає сенсу робити свої ігри доступними по підписці у день релізу. Річ йде про ті випадки, коли нові ігри добавляють у підписки на кшталт Xbox Game Pass у день їх релізу.

Ми підтримуємо різні сервіси підписок і раді продовжувати робити це. Наш скептицизм стосується того, щоб робити консольні продукти доступними у перший день по підписці. Економічно, для нас це немає жодного сенсу, ми не думаємо, що гравці будуть готові платити за це [ігри], навіщо їм?

– розповів Зельник

Він також підмітив, що з ним так чи інакше погоджується генеральний директор Sony, Хікорі Тотокі, який раніше розповідав, що якість їх AAA проектів впаде, якщо вони будуть доступні у день релізу для підписників PlayStation Plus.

Подібну думку висловлював й генеральний директор PlayStation, Джим Раян. Він вважає, що роблячи ігри PlayStation Studios доступними по підписці в перший день напряму вплине на те, скільки ресурсів та грошей компанія зможе вкладати у майбутні проекти.

Раніше ігри видавництва Take Two з’являлися в Xbox Game Pass у день релізу, як було у 2019 році з The Outer Worlds, чи з Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition минулого року. Проте, Зельник утруднюється відповісти, чи допомогло це грі.

Він також розповів, що добавляти ігри у сервіси по підписці має сенс після певного періоду, коли гра вже не на свому піку і падає в ціні. Також Зельник додав, що така політика щодо цього питання не є закріпленою. Take Two будуть готові добавляти свої ігри в Xbox Game Pass у день релізу, якщо у цьому буде сенс і ця опція задовільнить їх потреби.

Читайте також

Marvel’s Midnight Suns перенесли на початок 2023 року

Marvel’s Midnight Suns

Хмарний ґеймінг від Xbox тепер на телевізорах Samsung

Xbox

А ось і перелік нових ігор Xbox Game Pass на червень

Xbox Game Pass

Take Two врешті закрило угоду з придбання Zynga, ставши рекордсменами індустрії

Farmville 3

Hangar 13 розробляє нову Mafia, поки керівники студії йдуть з неї

Mafia 3

[Запис] Досліджувальний суботній стрім — Вісник Геймпасу by OrangeNoob

ВісникГейпасу

Netflix анонсувала фільм по BioShock

netflix

Take-Two Interactive придбали розробників FarmVille за 12,7 млрд $

farmville

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: