web analytics

Rocket League у серпні стане безкоштовною

За 5 років свого неймовірно популярного існування на ринку, спортивна аркада Rocket League випробовувала різні форми монетизації — захмарна кількість дрібних DLC, юродиві лутбокси тощо. І віднедавна розробники спинилися на вже звичній для багатьох ігросервісів моделі сезонів та бойових перепусток із додатковими приємнощами. Втім, студія Psyonix вирішила на цьому не спинятися і в серпні Rocket League стане безкоштовною на всіх платформах.

Зважаючи на те, що ігроладних DLC гра не має (лише коcметика і музика), а з вересня нас чекає поліпшення замагальної складової та збільшення кількості відкритих турнірів від розробників, то це неабияк вигідна пропозиція. А ті, хто придбають і запустять Rocket League до її перетворення, отримають ексклюзивну косметику, включно з прапором, де буде вказано рік, коли ви почали грати в Rocket League.

І ще одне: оскільки минулого року Epic Games придбала студію Psyonix, то як тільки Rocket League стане безкоштовно, її можна буде завантажити тільки в EGS. Чинним власникам гри у Steam панікувати не варто: зникнення гри з продажу вдарить лише понових гравцях,тоді як решта й далі регулярно та без жодних труднощів отримувати оновлення та свіжий контент.

Втім, якщо просто матчмейкінгу вам замало і ви захочете спробувати свої сили в рейтинговому мультиплеєрі, то вам усе одно доведеться завести акаунт Epic Games, незалежно від обраної платформи.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

FlatOut 1 і FlatOut 2 безкоштовно осучаснили й додали підтримку Steam Deck

flatout

Arcade Paradise та Maid of Sker можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.egs 1807

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

steam

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Floppy Knights можна безкоштовно забрати в Epic Games Store. Не забувайте про тег PlayUA

p.ua.floppy knights

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Заводобудівна Satisfactory покине дочасний доступ у вересні

satisfactory

The Falconeer: Standard Edition можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.the falconeer standard edition