Rocket League у серпні стане безкоштовною

За 5 років свого неймовірно популярного існування на ринку, спортивна аркада Rocket League випробовувала різні форми монетизації — захмарна кількість дрібних DLC, юродиві лутбокси тощо. І віднедавна розробники спинилися на вже звичній для багатьох ігросервісів моделі сезонів та бойових перепусток із додатковими приємнощами. Втім, студія Psyonix вирішила на цьому не спинятися і в серпні Rocket League стане безкоштовною на всіх платформах.

Зважаючи на те, що ігроладних DLC гра не має (лише коcметика і музика), а з вересня нас чекає поліпшення замагальної складової та збільшення кількості відкритих турнірів від розробників, то це неабияк вигідна пропозиція. А ті, хто придбають і запустять Rocket League до її перетворення, отримають ексклюзивну косметику, включно з прапором, де буде вказано рік, коли ви почали грати в Rocket League.

І ще одне: оскільки минулого року Epic Games придбала студію Psyonix, то як тільки Rocket League стане безкоштовно, її можна буде завантажити тільки в EGS. Чинним власникам гри у Steam панікувати не варто: зникнення гри з продажу вдарить лише понових гравцях,тоді як решта й далі регулярно та без жодних труднощів отримувати оновлення та свіжий контент.

Втім, якщо просто матчмейкінгу вам замало і ви захочете спробувати свої сили в рейтинговому мультиплеєрі, то вам усе одно доведеться завести акаунт Epic Games, незалежно від обраної платформи.

Читайте також

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

Стратегія Tooth and Tail отримала офіційну українську локалізацію

Titanfall з’явилася у Steam! Але там усе погано

Titanfall

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Тепер у Farming Simulator 19 можна розводити корівок на Альпійських луках

Farming Simulator 19

Steam уже підтримує ґеймпади від Xbox Series та PS5

Як працюватиме Rocket League на PS5 та Xbox Series?

Rocket League

У Fortnite може з’явитися платна підписка