Rocket League у серпні стане безкоштовною

За 5 років свого неймовірно популярного існування на ринку, спортивна аркада Rocket League випробовувала різні форми монетизації — захмарна кількість дрібних DLC, юродиві лутбокси тощо. І віднедавна розробники спинилися на вже звичній для багатьох ігросервісів моделі сезонів та бойових перепусток із додатковими приємнощами. Втім, студія Psyonix вирішила на цьому не спинятися і в серпні Rocket League стане безкоштовною на всіх платформах.

Зважаючи на те, що ігроладних DLC гра не має (лише коcметика і музика), а з вересня нас чекає поліпшення замагальної складової та збільшення кількості відкритих турнірів від розробників, то це неабияк вигідна пропозиція. А ті, хто придбають і запустять Rocket League до її перетворення, отримають ексклюзивну косметику, включно з прапором, де буде вказано рік, коли ви почали грати в Rocket League.

І ще одне: оскільки минулого року Epic Games придбала студію Psyonix, то як тільки Rocket League стане безкоштовно, її можна буде завантажити тільки в EGS. Чинним власникам гри у Steam панікувати не варто: зникнення гри з продажу вдарить лише понових гравцях,тоді як решта й далі регулярно та без жодних труднощів отримувати оновлення та свіжий контент.

Втім, якщо просто матчмейкінгу вам замало і ви захочете спробувати свої сили в рейтинговому мультиплеєрі, то вам усе одно доведеться завести акаунт Epic Games, незалежно від обраної платформи.

Читайте також

Отримайте Wilmot’s Warehouse та 3 out of 10 безкоштовно та назавжди

Топ за свої гроші. Огляд ПК-версії Horizon Zero Dawn

До Epic Games Store додали підтримку модифікацій

MechWarrior 5: Mercenaries

GeForce Now тепер дружить зі Steam

Geforce Now

Отримайте 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP безкоштовно та назавжди

Achievement unlocked: у EGS з’явилась система досягнень

Epic Games Store

Microsoft Flight Simulator з’явився в Steam

В Epic Games Store розпочався літній розпродаж!

Популярне