Rockstar закриє Red Dead Online до кінця 2022 року?

GTA Online може похизуватися десятками мільйонів гравців, ледь не щомісячними оновленнями, горою активностей, а тепер ще й окремою версією для консолей нового покоління, запланованою на березень. Read Dead Online не має нічого з цього переліку. Звісно, мало яка гра в принципі може зараз конкурувати з онлайн-версією GTA, проте справи в RDO йдуть відверто погано — і Rockstar Games м’яко натякають, що їй залишилося недовго жити.

За майже три роки свого існування Red Dead Online отримала нового контенту менше, ніж у GTA Online влітає за півріччя. І якщо простежити його динаміку, то все виглядає досить печально. Перших пів року існування Red Dead Online там практично не було жодного іншого контенту, крім всього, що ми вже бачили в Red Dead Redemption 2 — та й новіть не в повному обсязі.

У 2019 розробники додали 4 професії — Торговця, Головоріза, Збирача і Самогонника. У 2020 взагалі була повна тиша, і тільки після протесту гравців, які вбралися клоунами, Rockstar додали до гри ще одну професію, Природознавця. У 2021 році вийшло оновлення “Криваві гроші” з куцим завданням… і все.

За день до анонсу великого сюжетного доповнення для GTA Online, до RDO просто повернули сніг та докинули кілька мап для PvP-режимів. Жодних інших новин Rockstar не повідомляли, проте гравці вже морально готові до шести місяців повного затишшя. І це в кращому випадку.

Простежити бодай приблизну кількість гравців у Red Dead Online складно, через те, що активні гравці в RDR 2 теж можуть складати аудиторію онлайн-версії. Але якщо дивитися тільки на самостійну версію Red Dead Online (яка за іронією, на ПК є популярнішою, бо на консолях гравці досі стикаються з критичними баґами, які можуть витерти їм увесь прогрес), то за останніх кілька місяців до гри заходило від 20 до 50 тис. користувачів на добу (для порівняння, у GTA Online тільки в одному Steam грає близько 2 млн осіб на добу).

І хоча видавництво Take-Two постійно наголошує на успішності Red Dead Redemption 2, загальний наклад якої наближається до 40 млн примірників, про актуальний стан Red Dead Online зазвичай ніхто не говорить. Тож у кращому випадку Rockstar просто офіційно припинить контенту підтримку RDO і просто триматиме сервери ввімкненими. Проте якщо Take-Two вважатиме ці витрати невиправданими, а кількість активних гравців продовжить зменшуватися й далі, то наприкінці року Red Dead Online чекатиме остаточна смерть.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Емінем міг зіграти головну роль у екранізації GTA

GTA III

WASTED: Хакера, який злив GTA VI, арештовано

gta lester111

ФБР почало розшук хакера, який злив GTA VI

decouvrir les missions dassassinat de lester1

Хакер, який злив відео GTA VI, готовий продати скріншоти Bully 2

bully

До мережі потрапили кадри ранньої версії GTA 6 [відео]

Бонні й Клайд грабують Вайс-Сіті — нові подробиці GTA VI

GTA Online

Чутки: Покращену версію Red Dead Redemption 2 для PS5 та Xbox Series скасовано

Red Dead Redemption 2

У Red Dead Online буде ще менше контентних оновлень, бо всі ресурси зосередили на GTA 6

Red Dead Online

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: