[ОНОВЛЕНО] Rocksteady дійсно розробляє гру про Загін Самогубців

Оригінал від 22 червня: Після анонсу серпневого фестивалю DC FanDome не залишалося жодних сумнівів, що саме там нам покажуть нові проекти у всесвіті Batman Arkham. І якщо з творінням Warner Bros. Montreal (автори Batman: Arkham Origins) вже понад рік як усе зрозуміло, то про нову гру від Rocksteady ходили різні чутки. Спершу залітала інформація, що вони хочуть робити гру про Супермена, потім — що проект про Загін Самогубців, та й таке.

І ось днями ми отримали фактичне підтвердження, що Rocksteady дійсно працює над грою про ґотемських лиходіїв. Одна з дочірніх компаній Warner Bros.  зареєструвала домени

  • GothamKnightsGame.com
  • SuicideSquadGame.com
  • SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com

І кажуть, саме остання фраза стане офіційною назвою для гри про Загін Самогубців. До всього, вона й приблизно натякає, наскільки масштабною буде нова гра британців.

А Gotham Knights — це вже остаточна назва гри від Warner Bros. Montreal, де Темному лицареві (і не лише йому) доведеться зіткнутися зі всемогутнім Судом Сов та його посіпаками.


Обидва проекти розробляють винятково під прийдешнє покоління консолей, тому до другої половини 2021 року релізу чекати не слід. Втім, Gotham Knights гарантовано вийде першою з цієї двійки (можливо, навіть і до літа 2021) та й на DC FanDome матеріалів з цієї гри можуть показати трохи більше, ніж із гри про Загін Самогубців.

ОНОВЛЕНО: Сьогодні у своєму твіттері Rocksteady порушили тишу, представили перше промо-зображення, логотип гри та підтвердили, що анонс гри про Загін Самогубців відбудеться 22 серпня.

Читайте також

Вартість PS5 та XSX, сюрпризи від DC, проблема 30%… — Підсумки серпня [Подкаст]

Epic Games vs Apple

Підсумки серпня. Стрім-подкаст

Suicide Squad: Kill the Justice League

Війна Epic та Apple (ч.2), Gotham Knights, Hitman III, Suicide Squad — PlayNews

Gotham Knights

Перший тизер “Чорного Адама”: ще нічого не зняли, а він уже є

Що показали у першому трейлері “Бетмена” Метта Рівза

Новий “Загін самогубців” — справжній парад зірок. А ще там буде Джон Сіна!

Suicide Squad

Бетмен помер: анонс Gotham Knights вийшов невдалим

Gotham Knights

А от і свіжий трейлер “Диво-жінки 1984”

Wonder Woman 1984

Популярне