Rocksteady дійсно розробляє гру про Загін Самогубців

Після анонсу серпневого фестивалю DC FanDome не залишалося жодних сумнівів, що саме там нам покажуть нові проекти у всесвіті Batman Arkham. І якщо з творінням Warner Bros. Montreal (автори Batman: Arkham Origins) вже понад рік як усе зрозуміло, то про нову гру від Rocksteady ходили різні чутки. Спершу залітала інформація, що вони хочуть робити гру про Супермена, потім — що проект про Загін Самогубців, та й таке.

І ось днями ми отримали фактичне підтвердження, що Rocksteady дійсно працює над грою про ґотемських лиходіїв. Одна з дочірніх компаній Warner Bros.  зареєструвала домени

  • GothamKnightsGame.com
  • SuicideSquadGame.com
  • SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com

І кажуть, саме остання фраза стане офіційною назвою для гри про Загін Самогубців. До всього, вона й приблизно натякає, наскільки масштабною буде нова гра британців.

А Gotham Knights — це вже остаточна назва гри від Warner Bros. Montreal, де Темному лицареві (і не лише йому) доведеться зіткнутися зі всемогутнім Судом Сов та його посіпаками.


Обидва проекти розробляють винятково під прийдешнє покоління консолей, тому до другої половини 2021 року релізу чекати не слід. Втім, Gotham Knights гарантовано вийде першою з цієї двійки (можливо, навіть і до літа 2021) та й на DC FanDome матеріалів з цієї гри можуть показати трохи більше, ніж із гри про Загін Самогубців.

Читайте також

Перший тизер “Ліги справедливості” Снайдера показав Дарксайда

«М’який перезапуск» Batman: Arkham

Batman: Arkham Knight

MK11 vs. Ukraine — PlayNews #367

Mortal Kombat 11

У PUBG можуть з’явитися Джокер та Харлі Квін

PUBG

Історія персонажів Suicide Squad

Звіт про DCshow: Європейська прем’єра фільму «Загін самогубців»

Відеоогляд фільму «Загін самогубців»

Огляд фільму «Загін самогубців»