ROG Delta – чітке звучання для впевненої перемоги

В Україні стартує продаж ROG Delta – стильної гарнітури з вбудованим ЦАП від ESS, динаміками ASUS Essence з герметичними акустичними камерами та змінними амбушурами. Для підключення до різноманітних пристроїв використовується роз’єм USB-C.

Особливістю гарнітури є застосування в ній високоякісного цифро-аналогового перетворювача  ESS 9218 для досягнення максимальної чіткості звучання. Компонентами цього чипа є чотири схеми ЦАП, що відповідають за різні частотні діапазони. Аудіосигнал на виході перетворювача має співвідношення сигнал-шум на рівні 127 дБ – набагато вище, ніж в інших ґеймерських гарнітур, представлених на ринку.

Унікальна конструкція з герметичними чашами, динаміки ASUS Essence, що забезпечують широкий динамічний діапазон (від 20 Гц до 40 кГц), а також технологія розподілу аудіосигналу – ROG Delta має все для того, щоб у повній мірі насолоджуватися ігровим процесом, незрівнянним комфортом і якістю звучання. Гарнітура наділена світлодіодним підсвічуванням, що підкреслює її унікальну форму та ґеймерський стиль. Завдяки малій масі та особливій ​D-образній формі амбушур, грати в цій гарнітурі виключно комфортно, вуха не втомлюються навіть після декількох годин використання.

Гарнітура ROG Delta оснащена відокремлюваним напрямним мікрофоном, який створено для якісного голосового зв’язку під час гри. Індикатор на кінчику ніжки мікрофона дозволяє ґеймеру легко контролювати його стан – якщо мікрофон вимкнено, індикатор блимає червоним.

На одній із чашок знаходяться кнопки, що дозволяють керувати гучністю й підсвічуванням прямо у процесі гри. За допомогою двопозиційного перемикача гравець також може миттєво вимкнути мікрофон.

Замість традиційного 3,5-мм аудіороз’єму в ROG Delta використовується сучасний роз’єм USB-C. Крім того, в комплект її постачання входить адаптер USB-C – USB 2.0, завдяки чому гарнітуру можна підключати до різних пристроїв: настільних ПК, ігрових консолей, смартфонів тощо.

Продаж в Україні ґеймерської гарнітури ROG Delta розпочнеться на початку листопада за ціною 6999 грн. До 31 жовтня діє спеціальна ціна на попереднє замовлення – 5599 грн. Попереднє замовлення можна оформити в партнерів компанії ASUS: Brain, F.ua, MOYО, Repka.ua та Rozetka.ua.

Читайте також

Ноутбуки ASUS ROG з підтримкою рейтрейсингу будуть на прилавках уже в першому кварталі 2019

ASUS ROG Zephyrus S

Маршрутизатор ASUS Blue Cave доступний в Україні

ASUS Blue Cave

Ґеймерський смартфон ROG Phone – незабаром в Україні

ASUS ROG Phone

ASUS VivoBook S15 – для енергійних людей!

ASUS VivoBook S15

ASUS представляє рекордно компактні ZenBook на IFA 2018

ASUS

ASUS представляє власний ґеймерський смартфон

ASUS

ASUS ZenFone5 Lite уже доступний в Україні

Asus ZenFone 5 Lite

ASUS представляє новий бренд відеокарт AREZ

ASUS Arez

Популярне