ROG Delta – чітке звучання для впевненої перемоги

В Україні стартує продаж ROG Delta – стильної гарнітури з вбудованим ЦАП від ESS, динаміками ASUS Essence з герметичними акустичними камерами та змінними амбушурами. Для підключення до різноманітних пристроїв використовується роз’єм USB-C.

Особливістю гарнітури є застосування в ній високоякісного цифро-аналогового перетворювача  ESS 9218 для досягнення максимальної чіткості звучання. Компонентами цього чипа є чотири схеми ЦАП, що відповідають за різні частотні діапазони. Аудіосигнал на виході перетворювача має співвідношення сигнал-шум на рівні 127 дБ – набагато вище, ніж в інших ґеймерських гарнітур, представлених на ринку.

Унікальна конструкція з герметичними чашами, динаміки ASUS Essence, що забезпечують широкий динамічний діапазон (від 20 Гц до 40 кГц), а також технологія розподілу аудіосигналу – ROG Delta має все для того, щоб у повній мірі насолоджуватися ігровим процесом, незрівнянним комфортом і якістю звучання. Гарнітура наділена світлодіодним підсвічуванням, що підкреслює її унікальну форму та ґеймерський стиль. Завдяки малій масі та особливій ​D-образній формі амбушур, грати в цій гарнітурі виключно комфортно, вуха не втомлюються навіть після декількох годин використання.

Гарнітура ROG Delta оснащена відокремлюваним напрямним мікрофоном, який створено для якісного голосового зв’язку під час гри. Індикатор на кінчику ніжки мікрофона дозволяє ґеймеру легко контролювати його стан – якщо мікрофон вимкнено, індикатор блимає червоним.

На одній із чашок знаходяться кнопки, що дозволяють керувати гучністю й підсвічуванням прямо у процесі гри. За допомогою двопозиційного перемикача гравець також може миттєво вимкнути мікрофон.

Замість традиційного 3,5-мм аудіороз’єму в ROG Delta використовується сучасний роз’єм USB-C. Крім того, в комплект її постачання входить адаптер USB-C – USB 2.0, завдяки чому гарнітуру можна підключати до різних пристроїв: настільних ПК, ігрових консолей, смартфонів тощо.

Продаж в Україні ґеймерської гарнітури ROG Delta розпочнеться на початку листопада за ціною 6999 грн. До 31 жовтня діє спеціальна ціна на попереднє замовлення – 5599 грн. Попереднє замовлення можна оформити в партнерів компанії ASUS: Brain, F.ua, MOYО, Repka.ua та Rozetka.ua.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Круті подарунки для геймера: від портативної приставки до оперативки

gamers gift

5 ігрових ноутбуків жовтня 2023

intel 2023 01

Valve офіційно випустила SteamVR 2.0

SteamVR

ASUS анонсувала свого «вбивцю Steam Deck» на Windows 11

asus rog ally

Ноутбуки 2023: передові технології та ступінь надійності

acer aspire 7

Найкращі ігрові ноутбуки для студентів у жовтні 2022

01

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

Огляд ноутбука ASUS X509JP. МАЛИЙ, ЩО ЗАЦІКАВИВ (ну майже)

ASUS X509JP