Скасовано російську озвучку для S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl!

GSC Game World всіляко підтримувала Україну та ЗСУ з початку повномасштабного вторгення. Згадайте, хоча б  благодійний розпродажі всієї серії ігор S.T.A.L.K.E.R. та інших проєктів студії, який тривав з 4 по 11 квітня кошти з якого пішли на підтримку фонда «Повернись живим».

Проте на свиногіррі фанати вище згаданої серії ігор були не задоволені позицією розробників, адже на їхню думку підтримувати свою державу та співвітчизників — злочин. Одразу ж на болотах з’явились заклики до бойкоту розробників та піратства S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

В підсумку GSC Game World повідомили, що S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl не продаватиметься у Росії. А також змінили підзаголовок з «Heart of Chernobyl» на «Heart of Chornobyl».

GSC Game World на офіційному діскорд-сервері намагались неодноразово вести конструктивний діалог з обуреними і злими росіянами, але схоже їх терпець увірвався. Російська озвучка S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl скасована, залишаться лише субтитри. Така інформація з’явилась на офіційному сайті гри та підтвердилась коментарем менеджера спільноти у діскорді.

Також нагадаємо, що реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl перенесли на наступний рік. Про це стало відомо під час презентації Xbox & Bethesda Games Showcase. Ймовірно, сьогодні покажуть щось повʼязане з грою на розширеній версії презентації о 20:00 за київським часом.

Реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl заплановано для Xbox Series S|X та ПК.

Читайте також

Російські музику, книги і науку заборонили в Україні

russian invasion

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

stalker 2

UA Comix випустили перший випуск журналу соціальних мальописів «Inker»

Драмтеатр

Крик з боліт: Netflix перестав працювати в Росії без VPN

Netflix

“Another Love”: як ностальгічний хіт з початку 2010-х допомагає українцям в усіх сенсах

Том Оделл

Історія української ігрової індустрії (RendarosUA)

УкрІндустрія

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 переїдуть до Чехії

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 не продаватиметься в Росії. Та є нюанс…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: