Скасовано російську озвучку для S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl!

GSC Game World всіляко підтримувала Україну та ЗСУ з початку повномасштабного вторгення. Згадайте, хоча б  благодійний розпродажі всієї серії ігор S.T.A.L.K.E.R. та інших проєктів студії, який тривав з 4 по 11 квітня кошти з якого пішли на підтримку фонда «Повернись живим».

Проте на свиногіррі фанати вище згаданої серії ігор були не задоволені позицією розробників, адже на їхню думку підтримувати свою державу та співвітчизників — злочин. Одразу ж на болотах з’явились заклики до бойкоту розробників та піратства S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

В підсумку GSC Game World повідомили, що S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl не продаватиметься у Росії. А також змінили підзаголовок з «Heart of Chernobyl» на «Heart of Chornobyl».

GSC Game World на офіційному діскорд-сервері намагались неодноразово вести конструктивний діалог з обуреними і злими росіянами, але схоже їх терпець увірвався. Російська озвучка S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl скасована, залишаться лише субтитри. Така інформація з’явилась на офіційному сайті гри та підтвердилась коментарем менеджера спільноти у діскорді.

Також нагадаємо, що реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl перенесли на наступний рік. Про це стало відомо під час презентації Xbox & Bethesda Games Showcase. Ймовірно, сьогодні покажуть щось повʼязане з грою на розширеній версії презентації о 20:00 за київським часом.

Реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl заплановано для Xbox Series S|X та ПК.

Читайте також

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде в дочасному доступі Steam, або Що коїться з комунікацією розробників?

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 перенесли на грудень 2023 року

stalker 2

Як я шукав дерево у відеогрі, а знайшов фейк на сайті Верховної Ради України (і до чого тут Джек Ніколсон)

Орки просять не порівнювати їх із росіянами — UAnimals

Lord of the Rings

У GOG проводять розпродаж українських ігор

stalker

“Сільпо” в стилі S.T.A.L.K.E.R.: Репортаж з відкриття у Києві

Сільпо

В Києві відкриється “Сільпо” в стилі всесвіту S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: