Росіяни не побачать нові фільми Warner Bros., Disney та Sony

Вчора ми писали про те, що українські кінодіячі закликають зарубіжні компанії відмовитися від прокату своїх нових стрічок у Росії. Незадовго після того, Warner Bros. повідомили, що підтримують таке рішення, й «Бетмен» та всі наступні їх фільми не вийдуть на території Росії.

Також показ свої фільмів на території країни-загарбника скасували Disney. Їх найближча прем’єра «Почервоніння» від Pixar мала відбутися у Росії 10 березня, однак вже не відбудеться. Такими темпами й фільми Marvel їм не бачити.

Крім Disney та Warner Bros. прокат свої фільмів також скасувала компанія Sony. Відтак, стрічка «Морбіус», прем’єра якої була запланована на 1 квітня, може не відбутися в Росії, якщо країна-агресор не зупиниться.

Враховуючи військові дії, що тривають в Україні, а також невизначеність і гуманітарну кризу, що розгортаються в цьому регіоні, ми призупинимо наші заплановані кінопрокати в Росії, включаючи прокат «Морбіуса». Наші думки та молитви з усіма, хто постраждав, і ми сподіваємося, що ця криза вирішиться найближчим часом.

— повідомили представники Sony.

Звичайно ж це викликало ще одну хвилю обурення у російських користувачів, а тутешні ЗМІ вказують причинами перенесення не війну, а гуманітарну кризу. Але вони можуть обурюватися та обманювати скільки їм заманеться, цивілізований світ на стороні України, і ми бачимо це не лише у офіційних зверненнях, а й у діях.

Читайте також

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Ремейк The Last of Us для PS5 вийде наприкінці року

The Last of Us

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

Sony конкретизувала ігрове наповнення вищих рівнів PlayStation Plus

PlayStation Plus

“Бетмен” вийде в український прокат з 12 травня

Бетмен

Почули! PlayStation відкриває департамент, що займатиметься збереженням старих ігор

PlayStation

Дуже важливі окуляри у новому “Бетмені” і скільки вони коштують

Пол Дано

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: