Росіяни не побачать нові фільми Warner Bros., Disney та Sony

Вчора ми писали про те, що українські кінодіячі закликають зарубіжні компанії відмовитися від прокату своїх нових стрічок у Росії. Незадовго після того, Warner Bros. повідомили, що підтримують таке рішення, й «Бетмен» та всі наступні їх фільми не вийдуть на території Росії.

Також показ свої фільмів на території країни-загарбника скасували Disney. Їх найближча прем’єра «Почервоніння» від Pixar мала відбутися у Росії 10 березня, однак вже не відбудеться. Такими темпами й фільми Marvel їм не бачити.

Крім Disney та Warner Bros. прокат свої фільмів також скасувала компанія Sony. Відтак, стрічка «Морбіус», прем’єра якої була запланована на 1 квітня, може не відбутися в Росії, якщо країна-агресор не зупиниться.

Враховуючи військові дії, що тривають в Україні, а також невизначеність і гуманітарну кризу, що розгортаються в цьому регіоні, ми призупинимо наші заплановані кінопрокати в Росії, включаючи прокат «Морбіуса». Наші думки та молитви з усіма, хто постраждав, і ми сподіваємося, що ця криза вирішиться найближчим часом.

— повідомили представники Sony.

Звичайно ж це викликало ще одну хвилю обурення у російських користувачів, а тутешні ЗМІ вказують причинами перенесення не війну, а гуманітарну кризу. Але вони можуть обурюватися та обманювати скільки їм заманеться, цивілізований світ на стороні України, і ми бачимо це не лише у офіційних зверненнях, а й у діях.

Читайте також

PlayStation може з’явитися у автівках Honda

playstation 5

Дослідження без перерви на завантаження — Нові подробиці Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

God of War Rаgnarök — найкраща гра року?

photo 2022 11 03 21 31 29

Майкл Рукер знову зіграє Йонду у спецвипуску «Вартових Галактики»

Йонду

PlayStation притримує свою презентацію, щоб завадити найбільшій угоді у ігровій індустрії

Spider-Man 2

Disney відклала прем’єру Deadpool 3, Blade та низки інших фільми з MCU

Deadpool

Ексклюзиви Sony виходитимуть на ПК швидше

Герман Гульст

Sony планує екранізувати Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring

Bloodborne

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: