Менш як тиждень тому, Infinity Ward випустили патч для Warzone 2, у якому почали впроваджувати рейтингову систему. Поки що вона перебуватиме лише на стадії бета-тесту, але перед початком 4 сезону рейтинговий матчмейкінг буде повноцінно введено в гру. Розробники натякнули, що можливо нововведення напряму буде пов’язано з кіберспортивними подіями у Warzone 2. Це наштовхує на думку, що гравців очікує система, яка колись була в Hearthstone від Blizzard Entertainment, коли топ гравці з різних регіонів, які завершили сезон на найвищих місцях, отримували інвайти на локальні турніри з приємними призовими.
На тлі цієї новини ми вирішили згадати, як себе почуває Warzone 2, і чи варто взагалі грати в неї.
Онлайн
На момент написання статті у Warzone 2 одночасно грало 88 291 користувач Steam. Так, це набагато менше ніж було на релізі (425 093), але такої кількості вистачає для комфортної гри. Також не варто забувати про ґеймерів, які використовують BattleNet і консольних гравців, тому онлайн у гри абсолютно здоровий. Чого не можна сказати про її сервери, адже останні декілька днів пошук матчу займає від 3 до 5 хвилин.
Баґи й чітери
Перейдімо до неприємної складової більшості онлайн ігор. Награвши 130+ годин у Warzone 2, ворогів із чітами та іншим стороннім ПЗ я зустрічав дуже рідко. Перший час після релізу в одному матчі з 20 можна було помітити летючі човни або “цікавого” опонента, який за 5 секунд знищував увесь твій загін, але з часом такі випадки взагалі перестали бувати. Частіше за все, коли ти думаєш, що тебе вбив чітер, це просто гравець на консолі, який грає з аім асістом, або ж просто скіловий ворог. А враховуючи те, що Infinity Ward активно бореться з чітами, і в одному з останніх патчів оновили античіт, ця проблема майже не актуальна для Warzone 2.
З баґами ситуація в рази гірша. Попри те, що в розробників був досвід першої частини, і в Warzone 2 немає невидимих ворогів чи невразливих гвинтокрилів, які літають по всій мапі, баґи все ще є, і вони з’являються з кожним новим оновленням. Найчастіші приклади — це коли гравець втрачає можливість керувати своїм персонажем. Нерідко трапляється, що ти не чуєш кроків ворога, або ж не бачиш сповіщення про авіаудар. Також останнім часом з’явився баґ, коли без причини частота кадрів падає до 5-10, після чого грати стає неможливо. Коротше кажучи, в Infinity Ward з цим великі проблеми, і вони так і не навчилися їх вирішувати.
Ґеймплей
Ґеймплей у Warzone 2 більш різноманітний, ніж в інших представників цього жанру. На мапі, крім полювання на ворогів, завжди є чим зайнятись, починаючи від пошуку й виконання контрактів чи захоплення веж радіолокації до перестрілок з NPC (так, вони також присутні на мапі).
Крім цього, є окремий режим DMZ та його нова версія DMZ 2.0, де акцент робиться на виживанні. Гравцям потрібно назбирати лут і евакуюватись з мапи, допоки її не заполонить радіація. А якщо ви щасливий володар основної компанії Call of Duty: Modern Warfare II, то у вас будуть доступні додаткові режими.
Висновок
Якщо вам остогидла мінімальна динаміка PUBG і набридло після смерті спостерігати за своїми тіммейтами, тому що в грі немає можливості повернутись у матч (винятком є хіба мапа Taego), то чому б не спробувати Warzone? З іншого боку, якщо Apex Legend з її десятками різних умінь, телепортами і загалом підвищеною рухливістю — це для вас трохи занадто, то Warzone вам підійде. Загалом вона зараз і є чимось середнім між двома згаданими вище “колегами”, тому вибирати тільки вам.
Окремо хочеться зауважити, що грі ще не виповнилось і року, а це значить, що розробники з Infinity Ward будуть підтримувати її довгий час. Також вони хоч і не завжди, але прислуховуються до спільноти, що показує патч, який повністю переробив “ґулаґ”, попередню версію якого засуджували більшість гравців.
Автор: Ілля Тетюк
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!