Роздача GTA V в EGS підвищила продажі гри і встановила нові рекорди Take-Two

Ви напевне й не помітили як швидко промайнув перший квартал 2021 фінансового року, а от великі компанії про це завжди пам’ятають і вчасно звітують. Нещодавно видавництво Take-Two Interactive також оприлюднило в мережі свій фінансовий звіт за цей проміжок часу.

Цього разу компанія вкотре побила власний рекорд. У порівнянні з минулим роком загальні прибутки збільшилися на 54% і склали 831,1 мільйонів доларів. У цифровому сегменті Take-Two вдалося заробити на 70% більше грошей, ніж у минулому році — це 726,2 млн. Операційний прибуток склав 354,6 млн, а чистий прибуток — 88,5 млн.

Загальний наклад Red Dead Redemption 2 складає 32 млн примірників, а Grand Theft Auto V перетнула позначку в 135 млн. Окремо було зазначено, що продажам GTA V посприяла її роздача у Epic Games Store. На жаль, невідомо, скільки саме гравців встигли захопити безкоштовну версію, але за квартал було придбано 13 млн примірників, що є рекордним показником за всі 7 років з часу релізу гри. А прибутки у GTA Online на появи нових гравців та повернення старих зросли на 155%.

Borderlands 3 продалася накладом у понад 10,5 млн, The Outer Worldы — 2,8 млн, а NBA 2K20 — 14 млн (але на мікроплатежах вона заробила понад 1 млрд)

Окремо Take-Two зазначили, що далеко не всі їхні проекти для консолей наступного покоління коштуватимуть 70 доларів. Ціна кожної гри встановлюватиметься окремо в залежності від кількості контенту та рівня якості. А ще у майбутньому компанія планує випустити для некст-ґен консолей не лише Grand Theft Auto V, але й інші свої старі ігри.

Читайте також

Наступне велике оновлення GTA Online вийде 20 липня

Red Dead Online на два тижні перестане вимагати підписку PS+

Нові мапи для режиму “Виживання” витіснять старий контент з GTA Online

GTA Online

За тиждень Red Dead Online отримає оновлення “Криваві гроші”

Red Dead Online

Take-Two викупила авторів лицевих анімацій Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima

У Red Dead Online з’явиться можливість грабувати ферми

Watch Dogs: Legion та Immortals Fenyx Rising за 150 гривень. Що придбати на розпродажі у EGS?

Epic Mega Sale

Red Dead Redemption 2 запустили у віртуальній реальності

Red Dead Redemption 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: