web analytics

Роздача GTA V в EGS підвищила продажі гри і встановила нові рекорди Take-Two

Ви напевне й не помітили як швидко промайнув перший квартал 2021 фінансового року, а от великі компанії про це завжди пам’ятають і вчасно звітують. Нещодавно видавництво Take-Two Interactive також оприлюднило в мережі свій фінансовий звіт за цей проміжок часу.

Цього разу компанія вкотре побила власний рекорд. У порівнянні з минулим роком загальні прибутки збільшилися на 54% і склали 831,1 мільйонів доларів. У цифровому сегменті Take-Two вдалося заробити на 70% більше грошей, ніж у минулому році — це 726,2 млн. Операційний прибуток склав 354,6 млн, а чистий прибуток — 88,5 млн.

Загальний наклад Red Dead Redemption 2 складає 32 млн примірників, а Grand Theft Auto V перетнула позначку в 135 млн. Окремо було зазначено, що продажам GTA V посприяла її роздача у Epic Games Store. На жаль, невідомо, скільки саме гравців встигли захопити безкоштовну версію, але за квартал було придбано 13 млн примірників, що є рекордним показником за всі 7 років з часу релізу гри. А прибутки у GTA Online на появи нових гравців та повернення старих зросли на 155%.

Borderlands 3 продалася накладом у понад 10,5 млн, The Outer Worldы — 2,8 млн, а NBA 2K20 — 14 млн (але на мікроплатежах вона заробила понад 1 млрд)

Окремо Take-Two зазначили, що далеко не всі їхні проекти для консолей наступного покоління коштуватимуть 70 доларів. Ціна кожної гри встановлюватиметься окремо в залежності від кількості контенту та рівня якості. А ще у майбутньому компанія планує випустити для некст-ґен консолей не лише Grand Theft Auto V, але й інші свої старі ігри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: На Summer Game Fest анонсують Mafia 4

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two закриває дві студії

kerbal

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two