Розігруємо Divinity: Original Sin 2

14 вересня Divinity: Original Sin 2 не просто з’явиться у продажу, а зриватиме стріхи та щонайменше претендуватиме на звання найкращої ролівки новітнього часу. І якщо ви ще не встигли чи з певних причин не змогли придбати цю гру, то ось чудова нагода здобути Steam-копію гри у нашому конкурсі.

Divinity: Original Sin завжди була про різну дичавину й чортовиння. Бесіди з мушлею, заміновані могили, вбивство ворогів вежею з ящиків, кров-водиця та пов`язані з цим тонкощі чаклування. У сиквелі вже в першу годину на мене образився собака, що я згодував йому ногу благочестивої ящірколюдки королівської крові, та покусав за те, що я підбурив його на такий огидний вчинок.

Divinity: Original Sin II

Тож умови конкурсу прості:

У коментарях під цим записом вам слід написати, якими би шаленими речами ви займалися поміж виконанням квесту. Неважливо, яким героєм ви граєте, самі ви чи з друзями, у звичайній пригоді чи режимі ігромайстра. Дайте волю своїй уяві, бо тим Divinity: Original Sin 2 і прекрасна, що дозволяє вам робити ледь не все, що заманеться. Звісно, в межах свого ігрового світу.

Приз, ясна річ, отримає автор найшаленішого коментаря-пропозиції.

Коментарі можна залишати до 23:59 суботи, 16 вересня. А вже наступного дня, у неділю, ми оголосимо переможця і вручимо приз!

Тож нумо вигадувати різне дике чортовиння!


Переможець: Bohdan Kossak

Вітаємо!

Читайте також

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розігруємо мерч Wonder Woman 1984

У місті Бербанк з’явився пам’ятник Бетмену

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Comic Con Ukraine проводить творчий конкурс по Ghost of Tsushima

Стартував конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021»

Аль Мор

Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

PlayUA 10 років. ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗИ

PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: