Розігруємо Divinity: Original Sin 2

14 вересня Divinity: Original Sin 2 не просто з’явиться у продажу, а зриватиме стріхи та щонайменше претендуватиме на звання найкращої ролівки новітнього часу. І якщо ви ще не встигли чи з певних причин не змогли придбати цю гру, то ось чудова нагода здобути Steam-копію гри у нашому конкурсі.

Divinity: Original Sin завжди була про різну дичавину й чортовиння. Бесіди з мушлею, заміновані могили, вбивство ворогів вежею з ящиків, кров-водиця та пов`язані з цим тонкощі чаклування. У сиквелі вже в першу годину на мене образився собака, що я згодував йому ногу благочестивої ящірколюдки королівської крові, та покусав за те, що я підбурив його на такий огидний вчинок.

Divinity: Original Sin II

Тож умови конкурсу прості:

У коментарях під цим записом вам слід написати, якими би шаленими речами ви займалися поміж виконанням квесту. Неважливо, яким героєм ви граєте, самі ви чи з друзями, у звичайній пригоді чи режимі ігромайстра. Дайте волю своїй уяві, бо тим Divinity: Original Sin 2 і прекрасна, що дозволяє вам робити ледь не все, що заманеться. Звісно, в межах свого ігрового світу.

Приз, ясна річ, отримає автор найшаленішого коментаря-пропозиції.

Коментарі можна залишати до 23:59 суботи, 16 вересня. А вже наступного дня, у неділю, ми оголосимо переможця і вручимо приз!

Тож нумо вигадувати різне дике чортовиння!


Переможець: Bohdan Kossak

Вітаємо!

Читайте також

«Аль Мор» оголошує конкурс фентезі-коміксів

Аль Мор

Baldur’s Gate 3 розробляють автори Divinity. І це прекрасно.

Baldurs-Gate-3

В гостях у Ubisoft Odesa

Vlog Ubisoft Odesa

Не проґавте можливості безкоштовно потрапити на зустріч фанатів MSI у Києві

MSI

Розігруємо ключ Kingdom Come: Deliverance

Найкраща ігрова музика 2017

Найкраща ігрова музика 2017

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Популярне