Розклад стрімів на 7-11 травня

Цей тиждень буде доволі напруженим: нас чекає два свіжих релізи (і один з них доволі вирішальний), один багатонадійний проект за нагоди закритої альфи вийшов у вкрай обмежений продаж, ну і  приємна несподіванка в одному вже відомому проекті.  Тож для вашої зручності ми заздалегідь публікуємо розклад стрімів на тиждень, щоби ви могли наперед розпланувати, що дивитися і кого слухати.

Понеділок, 7 травня

21:00 — Fortnite: Save the World (PvE)

Хто на стрімі: Роман, Михайло, Вова, Олег

Хай світ шаленіє від режиму “Королівська битва”, не слід забувати, що він є лише бонусом, а під словом Fortnite ховається геть інша гра. Інша, але не менш крута. Оригінальний Fortnite — це не стільки Left 4 Deаd, скільки Orcs Must Die!: грамотне планування та розташування пасток грає не меншу роль, ніж ваша влучність. І це лише верхівка айсберга тутешніх ігрових можливостей. Про все інше ми вам якраз і розповімо на стрімі.

Вівторок, 8 травня

21:00 — Pillars of Eternity II: Deadfire

Хто на стрімі: Олег, Роман

Щоби там не коїлося у застінках Obsidian Entertainment, передусім важливо, щоби спільнота отримувала хороші ігри. Перша Pillars of Eternity свого часу встановила неабияку планку якості в жанрі, минулого року Divinity: Original Sin 2 взагалі вистрибнула в стратосферу, і тепер вимоги до Deadfire неабияк високі. На це, звісно, підуть десятки годин, проте початок наших пригод ми вам все ж покажемо. Або хоч редактор персонажа.

Середа, 9 травня

21:00 — Destiny 2: Warmind

Хто на стрімі: Роман, Олег

Останній шанс для Destiny 2 порятувати не лише себе, а й третю частину.

Четвер, 10 травня

21:00 — Fortnite: Battle Royale

Хто на стрімі: Роман, Михайло, Вова, Олег

Як ми вже казали неодноразово, четвер у нас — традиційний вечір для Fortnite. Збираємося гуртом, балакаємо, вмираємо, інколи перемагаємо.Головне, щоби було весело.

П’ятниця, 11 травня

21:00 — Beacon

Хто на стрімі: Олег, Роман

Це roguelike-шутер, альфа-тест якого розробники вирішили влаштувати за межами Steam. Нам дістанеться роль бунтівної дослідниці космосу, яка потрапила у міжзоряні Горішні Плавні. Тутешні небезпеки загрожують їй смертю… чи то пак смертями, бо в нашому розпорядженні є камера клонування. От тільки є нюанс: у своїх пригодах ми здобуватимемо генетичний матеріал, який зробить нас швидшими, сильнішими та надасть нових здібностей тому кожна смерть — це змога переродитися кимось новим.


Ото й усе. Розклад у вас є, а місце зустрічі ви й так знаєте ;)

 

Читайте також

Destiny 2 стане Free-to-play

І пішов Привид на Привида — PlayNews #370

Ghost Recon Breakpoint

Vampire: The Masquerade повертається! — PlayNews #360

Кріс Авеллон

PUBG стане безкоштовною! — PlayNews #356

PUBG стане безкоштовною! — PlayNews #356

Щотижневий стрім Fortnite

Щотижневий стрім Fortnite

Підбиваємо підсумки року [Подкаст]

Fortnite

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2018 | PlayUA Game Awards

Популярне