Розклад стрімів на цей тиждень

Ось і настав заповітний тиждень, коли водночас виходять найочікуваніші релізи листопада — Fallout 4 та заключна частина трилогії StarCraft 2, Legacy of the Void. Ясна річ, застрімити все в один вечір не вдасться, тож для вашої зручності ми заздалегідь зробили розклад проведення стрімів.

Так, вам не привиділося — стрімів Fallout 4 буде два, та ще й без звичного півторагодинного обмеження. Вважайте це таким собі марафоном, де ми спершу покажемо самісінький початок гри, а в продовженні рушимо у мандри пусткою Массачусетської Співдружності.

Стрім Legacy of the Void у середу буде присвячений винятково сюжетній кампанії та ознайомленню з новими персонажами. Звісно, покажемо ми й мультиплеєрні сутички, однак трапиться це не раніше наступного тижня — чекайте окремого анонсу.

Ну а в п’ятницю вас чекає друга гра зі шестистріму, приуроченого до виходу сьомого епізоду Star Wars. “Академія джедаїв” збере під своїм крилом як досвідчених лицарів, так і новачків, та відправить їх демонструвати свої вміння однаково у кампанії та мультиплеєрному режимі.


Стріми традиційно розпочинатимуться о 19:45 на нашому Twitch-каналі. Тим, хто ще на нього не підписаний, нагально радимо зробити це ось тут — http://www.twitch.tv/playua

Розклад стрімів на цей тиждень

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім Final Fantasy VII: Rebirth

final fantasy vii rebirth ff7

Стрім Pacific Drive

pacificdrive review blogroll 1708116239949

Благодійний стрім “Лютий сракопад” у WWE від PlayUA

wwe stream 2024

Проганяємо духів. Стрім Banishers: Ghosts of New Eden

bgone key art nologo

Стрім на вибір: Warrior Within, Most Wanted, DiRT, Ratchet & Clank

Warrior Within

Підсумки мальописної індустрії 2023 року (Третя Паралель)

annualstream 2023

Стрім Dungeons & Dragons — PlayUA у пошуках пригод

Стрім Dungeons & Dragons — PlayUA у пошуках пригод

А де Принц? – Дорелізний стрім Prince of Persia: The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: