Розклад стрімів на цей тиждень

Ось і настав заповітний тиждень, коли водночас виходять найочікуваніші релізи листопада — Fallout 4 та заключна частина трилогії StarCraft 2, Legacy of the Void. Ясна річ, застрімити все в один вечір не вдасться, тож для вашої зручності ми заздалегідь зробили розклад проведення стрімів.

Так, вам не привиділося — стрімів Fallout 4 буде два, та ще й без звичного півторагодинного обмеження. Вважайте це таким собі марафоном, де ми спершу покажемо самісінький початок гри, а в продовженні рушимо у мандри пусткою Массачусетської Співдружності.

Стрім Legacy of the Void у середу буде присвячений винятково сюжетній кампанії та ознайомленню з новими персонажами. Звісно, покажемо ми й мультиплеєрні сутички, однак трапиться це не раніше наступного тижня — чекайте окремого анонсу.

Ну а в п’ятницю вас чекає друга гра зі шестистріму, приуроченого до виходу сьомого епізоду Star Wars. “Академія джедаїв” збере під своїм крилом як досвідчених лицарів, так і новачків, та відправить їх демонструвати свої вміння однаково у кампанії та мультиплеєрному режимі.


Стріми традиційно розпочинатимуться о 19:45 на нашому Twitch-каналі. Тим, хто ще на нього не підписаний, нагально радимо зробити це ось тут — http://www.twitch.tv/playua

Розклад стрімів на цей тиждень

Читайте також

Повне весняне проходження The Last of Us Part II

Стрім Outriders (демо)

Поминальний стрім Anthem

Дорелізний стрім Persona 5 Strikers

Весняний показ Epic Games у виконанні PlayUA

Стрім Destruction AllStars

Стрім World of Warcraft: Shadowlands

Подвійний стрім The Medium + Maiden

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: