Розклад стрімів на 24-28 лютого

В останні дні лютого доволі непогано стали планети, і впродовж наступних п’яти днів щовечора буде стрім, тому доволі доречним буде отакий детальний розклад. Це дозволить вам і розпланувати свій час, і наперед дізнатися, кого і чого чекати на стрімі.

24 лютого, субота

21:00 — Fortnite: Battle Royale

Хто на стрімі: Роман, Олег

Роман зібрав усю свою волю в кулак і таки вирішив спробувати одну з найпопулярніших “королівських битв” сучасності. Ну і ясна річ ми продовжуватимемо шукати відповідь на давнє питання, яке вже сторіччя тривожить уми людства — “PUBG чи Fortnite?”.

25 лютого, неділя

21:00 — Stellaris (нублострім)

Хто на стрімі: Олег, Роман

З нагоди виходу доповнення Apocalypse та величезного баланс-патчу саме час поглянути, як змінилася Stellaris і наскільки вона відкрита до нової публіки. Саме тому її стрімитиме цілковитий нуб. Готуйтеся, буде багато помилок і затупів! Ну і несіть свої поради початківцям або камінці гноблення у чат! ;)

26 лютого, понеділок

21:00 — Final Fantasy XV Demo

Хто на стрімі: Олег, Роман, Віталій

За тиждень до повноцінного релізу 15-а “фіналка” отримає демо-версію, яка дозволить нам і оптимізацію перевірити, і з унаочненням переконати вас (не) купувати цю гру.

27 лютого, вівторок

21:00 — What Remains of Edith Finch (проходження)

Хто на стрімі: Олег

Ця гра свого часу подарувала нам одночасно й одну з найкращих історій серед ігор, і взірцевий симулятор ходьби. Для всіх, хто не встиг її пройти або шкодує грошей за доволі коротку забавку, ми якраз і влаштуємо проходження та розбір цієї чудової розповіді.

28 лютого, середа

21:00 — Cultist Simulator

Хто на стрімі: всі охочі з редакції

А на закінчення — нова гра від Алексіса Кеннеді, одного з найкращих сценаристів ігротворення. Розкладаємо картки, створюємо власний культ, ховаємося від детективів, вивчаємо таємні науки, поклоняємося давнім богам і потроху божеволіємо.


Ото й усе. Розклад у вас є, а місце зустрічі ви й так знаєте ;)

 

Читайте також

Nintendo E3 за версією PlayUA

Square Enix E3 за версією PlayUA

Ubisoft E3 за версією PlayUA

Devolver Digital за версією PlayUA

Bethesda E3 за версією PlayUA

Bethesda

Xbox E3 Briefing за версією PlayUA

EA Play за версією PlayUA

Stadia Connect по версії PlayUA

Популярне