Розклад стрімів на 24-28 лютого

В останні дні лютого доволі непогано стали планети, і впродовж наступних п’яти днів щовечора буде стрім, тому доволі доречним буде отакий детальний розклад. Це дозволить вам і розпланувати свій час, і наперед дізнатися, кого і чого чекати на стрімі.

24 лютого, субота

21:00 — Fortnite: Battle Royale

Хто на стрімі: Роман, Олег

Роман зібрав усю свою волю в кулак і таки вирішив спробувати одну з найпопулярніших “королівських битв” сучасності. Ну і ясна річ ми продовжуватимемо шукати відповідь на давнє питання, яке вже сторіччя тривожить уми людства — “PUBG чи Fortnite?”.

25 лютого, неділя

21:00 — Stellaris (нублострім)

Хто на стрімі: Олег, Роман

З нагоди виходу доповнення Apocalypse та величезного баланс-патчу саме час поглянути, як змінилася Stellaris і наскільки вона відкрита до нової публіки. Саме тому її стрімитиме цілковитий нуб. Готуйтеся, буде багато помилок і затупів! Ну і несіть свої поради початківцям або камінці гноблення у чат! ;)

26 лютого, понеділок

21:00 — Final Fantasy XV Demo

Хто на стрімі: Олег, Роман, Віталій

За тиждень до повноцінного релізу 15-а “фіналка” отримає демо-версію, яка дозволить нам і оптимізацію перевірити, і з унаочненням переконати вас (не) купувати цю гру.

27 лютого, вівторок

21:00 — What Remains of Edith Finch (проходження)

Хто на стрімі: Олег

Ця гра свого часу подарувала нам одночасно й одну з найкращих історій серед ігор, і взірцевий симулятор ходьби. Для всіх, хто не встиг її пройти або шкодує грошей за доволі коротку забавку, ми якраз і влаштуємо проходження та розбір цієї чудової розповіді.

28 лютого, середа

21:00 — Cultist Simulator

Хто на стрімі: всі охочі з редакції

А на закінчення — нова гра від Алексіса Кеннеді, одного з найкращих сценаристів ігротворення. Розкладаємо картки, створюємо власний культ, ховаємося від детективів, вивчаємо таємні науки, поклоняємося давнім богам і потроху божеволіємо.


Ото й усе. Розклад у вас є, а місце зустрічі ви й так знаєте ;)

 

Читайте також

Музлострім Sea of Thieves

Sea of Thieves

Стрім Battlefield V: Firestorm (топ-1 або ганьба)

Стрім альфа-версії S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробка S.T.A.L.K.E.R. 2 просувається за планом (гра вийде вчасно!)

Стрім Assassin’s Creed III Remastered

Assassin's Creed III Remastered

Стрім FAR: Lone Sails + розіграш Steam ключа

Стрім Mortal Kombat 11 Beta + розіграш ключа на Beta доступ!

Стрім Generation Zero

Популярне