web analytics
iphone14

Розмірковуючи про розміри: iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max

Автор: Микола Єрьомін

Як писав ще Джордж Семюел Клейсон в класичній книзі “Найбагатша людина у Вавилоні”, щоб чесно зароблені та відкладені гроші не “прогоріли” — інвестиції слід робити обачно. Бути обачним після нашого короткого екскурсу стане простіше. Вага цього екскурсу вкладається в 36 грамів. Рівно така різниця у вазі між моделями Айфон 14 Про та Айфон 14 Про Макс.

То невже вона полягає лише у тому, що корпус “максимальної версії” більше, а значить важче?.. Звісно, що ні. Однак, щоб просто вирішити, чи потрібен вам iPhone 14 Pro треба звісити всі “за”, “проти” і все що між ними. Врешті-решт, навіть з великим знижками, “яблучна” техніка — це перш за все інвестиція.

Яблучна начинка в різних рецептах

Навіть просто дивлячись на силу-силенну технічних показників нової “яблучної” техніки, розгубитись стає напрочуд легко. На перший погляд може здатися, що крім розміру особливої різниці нема, однак це настільки ж оманливо, як сказати, що пиріг з яблуками та пиріжок з яблуками — одне й те саме. 80% інгредієнтів, звісно, співпадуть. Однак різний буде не лише розмір, а ще й смак та спосіб приготування. Звісно, що і одне і інше у Apple трошки з патентованим “секретним рецептом”, але що то за дорогий ресторан, якщо в меню не написано, що ти їси?..

А от фотографії в меню є не завжди і в окремих випадках це буде виправдано. За своїми пропорціями та зовнішнім виглядом два смартфони схожі настільки, що Айфон 14 Про Макс не відрізнити від його меншого брата просто “на око”.

Звісно, що ходити в спеціалізований магазин з рулеткою, або хапати два телефони, щоб вивідати який з них менше не потрібно. По-перше, тому що замовити пристрій можна в Інтернеті, де рулетка вам не знадобиться. А по-друге, тому що ніхто точно не продасть вам Pro Max замість Pro, або навпаки. Вибирати доведеться самостійно і орієнтуючись саме на ваші потреби. На щастя, обидва варіанти потреб можуть задовільнити досить багато — чого вартує сама лише камера, на яку можна практично що професійно знімати кіно або фотосесії. Трикратний оптичний зум, чотири об’єктиви на вибір, велика матриця і навіть стабілізація доступні в обидвох моделях, а подивитись або викласти відзняте вийде швидко завдяки новітньому чипсету A16 Bionic (в звичайному iPhone 14, між іншим, ще А15).

Різне тісто для різних страв

То що ж відрізняє iPhone 14 Pro від iPhone 14 Pro Max, окрім розміру екрану? Наприклад, те скільки можна дивитись відео на цьому екрані. Місткість акумулятору iPhone 14 Pro — 3200 міліамперів, у той час як Pro Max має по собі 4323 міліампери. Анічогенька різниця виглядає ще більш апетитно, коли конвертується в години роботи, наприклад грати у гру з повноформатною 3D-графікою можна буде на цілих три години більше саме на Pro Max. Однак, ясне діло, що такі апарати навряд будуть придбані для мобільного ґеймінґу. Що ж, є тут відчутна різниця і по такому важливому параметру (для тих кому важлива все та ж камера), як перегляд відео:

  • 4323 міліампери — приблизно 29 годин перегляду відео (25 якщо це потокове відео);
  • 3200 міліамперів — приблизно 23 години перегляду відео (20 у випадку потокового).

За скільки окупляться 3 години вашого часу — питання суто індивідуальне, однак час це, як то кажуть, теж гроші.

Замість висновків

iPhone 14 Pro Max — це не тільки трохи більший екран, а ще й трохи більше часу. Однак для тих, у кого розетка трапляється не раз на 15 кілометрів, або вже наготові є павербанк це не буде принциповою різницею. Врешті решт, якщо ви не настільки голодні, щоб їсти цілий яблучний пиріг, але хочете періодично ласувати добротним функціоналом — просто Pro це теж гарно.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Надійні друзі ваших вух: як обрати навушники Samsung Galaxy Buds

Автор: PlayUA

samsung buds 01

Найкращі аксесуари Apple AirTag на 2024 рік

Автор: PlayUA

airtag 03

Монтуй та грай під час відключень! — Огляд ноутбука Acer Predator Triton Neo 16 (PTN16-51)

Автор: Володимир Бортюк

tritonneo16 cover

Які Найбільші Ігрові Тренди 2024 Року?

Автор: PlayUA

games 02

Battle Vision Network, UFO 50, Tides of Tomorrow — Підсумки Day of the Devs SGF Edition 2024

Автор: Барлет Ярослав

battle vision network

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

Автор: Барлет Ярослав

lego horizon

Обміняти валюту за вигідним курсом допоможе інтернет та Rates

Автор: PlayUA

currency

Luigi’s Mansion, Elden Ring: Shadow of the Erdtree — Порадник Ґеймера: Червень 2024

Автор: Владислав Папідоха

Elden Ring: Shadow of the Erdtree