web analytics

Розпочалася реєстрація на KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

У другій половині червня розпочнеться новий регулярний чемпіонат з віртуального автоспорту — KMAMK GT3 Sprint Championship 2024, який збере найкращих українських кіберспортсменів симулятора Assetto Corsa Competizione! Новий турнір передбачає і багато нововведень чи покращень, адже симрейсинг — це супер динаміка. Тож діяти швидко і влучно — одне із головних кредо цього виду кіберспорту.

Отже, три головних нововведення/покращення, про які нам слід поговорити.

Перше — поділ учасників на спліти. Це світова практика, яка розподіляє водіїв більш збалансовано відповідно рівня майстерності на стартовій решітці. Тож перший спліт об’єднує водіїв, які вже мають чимало досягнень у симрейсингу (посіяні водії), а загальна кількість першого спліта обмежена 30 водіями. Звісно, не всі швидкі і талановиті кіберспортсмени вже мають досягнення у змаганнях KMAMK SimRacing, тож для них передбачена передкваліфікація до першого спліта, про що детально сказано у Регламенті Чемпіонату.

Другий спліт вітатиме водіїв, які або починають свій шлях у віртуальному автоспорті, або більш “просунутих” спортсменів, які не потрапили до першого спліта. Перед ними стоїть завдання опинитися у першому спліті за результатами Чемпіонату. Адже найкращий водій другого спліта отримає підвищення до першого на наступні чемпіонати організації KMAMK SimRacing.

Друге. Використання Балансу Продуктивності (BoP) саме у віртуальному автоспорті дозволило не шукати “імбові” автомобілі в переліку доступних в класі, а обирати автомобіль за власними вимогами розуміючи, що додаткова вага, або навпаки — її зменшення на тому чи іншому автодромі робить всі автомобілі у класі GT3 майже рівними.

Звісно, автомобілі різних виробників мають різні технічні характеристики: розташування двигуна на шасі або різні аеродинамічні пакети, які або підходять до конфігурації окремо взятого автодрому, або не дуже. Тож одним з головних факторів успіху стане максимально якісна адаптація технічних характеристик автомобіля до характеристик автодрому. І саме майстерність водіїв тут буде мати значення.

І третє — призовий фонд. Цього разу для першого спліта передбачено призовий фонд у розмірі 34 000 гривень, який буде розподілено серед п’ятьох найкращих водіїв першого спліта.

Формують цей призовий фонд стратегічний партнер — магазин обладнання для симрейсингу – de2ua та організація KMAMK SimRacing.

Другий спліт передбачає призовий фонд у розмірі 5 500 гривень, який спонсорує 7DRIVE — організація, що проводить як віртуальні змагання з симрейсингу, так і LAN-турніри на своїй локації у Блокбастері. Цей фонд так само буде розподілено між п’ятьма найкращими водіями другого спліта. Однак, окрім цього, передбачені «досягнення», які засновуються усіма охочими меценатами для мотивації новачків прогресувати і досягати нових сходинок в українському симрейсингу.

Для участі у чемпіонаті необхідно подати заявку за посиланням до граничної дати, яка вказана у Регламенті Чемпіонату, з яким необхідно ознайомитися насамперед. Як і з Загальними Правилами KMAMK SimRacing.

Суддівство Чемпіонату відбуватиметься як онлайн, так і офлайн для другого спліта та виключно офлайн (протести та апеляції) для першого спліта. Чемпіонат проводитиметься у двох заліках — особистому та командному, тож є можливість знайти напарника і заявити команду з власними ліверями або знайти вже готову команду до змагань. Проте ви можете проігнорувати командний залік і брати участь у Чемпіонаті у соло форматі.

Висвітлювати всі події Чемпіонату будуть наші багаторічні медійні партнери: PlayUA, Gameinside та Автоцентр, а прямі трансляції можна буде побачити на двох ютуб-каналах — перший спліт на PlayUA, другий спліт на Bitlook.

Отже, маємо честь запросити всіх віртуальних автоспортсменів взяти участь у KMAMK GT3 Sprint Championship 2024, який вже має власну історію, адже першим чемпіоном спринтів став Костянтин Романенко у 2021 році, а Домінік Хорошавін виграв цей турнір у 2023 році.

Таким чином цей Чемпіонат має дати відповідь на головне питання: хто ж стане новим чемпіоном? Можливо, це будете саме ви!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

На виставці Wholesome Direct 2024 анонсували нову українську гру Tukoni: Forest Keepers

screenshot 05

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

То це був (не) останній танець? Огляд шостого етапу 7DRIVE TCR Championship

10

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Серіал «Володар перснів: Персні влади» отримає другий сезон влітку

p.ua.lotr s2

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

7

Напружений фінал. Огляд фінального етапу WarmUp League Spring Cup 2024

image 2024 05 01 22 36 27

Як піт-стоп став майже переможним. Огляд третього етапу 7DRIVE RingSeries

6