Розпочався закритий бета-тест Warcraft 3: Reforged

Оновлена, перероблена та всіляко поліпшена Warcraft 3 із підзаголовком Reforged потрохи наближається до релізу, тому здалося би вже потроху й бета-тестування проводити. А Blizzard цього разу зреагували напрочуд оперативно, і розпочали закритий бета-тест сьогодні вночі! У першій хвилі запрошення дісталися лише тим, хто замовив розширене видання гри Spoils of War. Тому якщо ви із тих, хто уже виклав розробникам приблизно 980 гривень, мерщій перевіряйте сторінку гри в Battle.net, якщо досі цього не зробили.

Бета, нагадуємо, винятково мультиплеєрна. Наразі доступні лише режими 1х1, 2х2 та люди з орками. Решта рас і режимів з’являтиметься поступово, і хоча поки ніхто не знає, скільки часу триватиме тестування, подібна заява розробників підказує, що це буде аж ніяк не кількаденна розвага.

До всього, за тиждень-другий доступ до гри отримають не лише замовники не лише Spoils of War, а й стандартної версії гри. Інших шляхів потрапити на закрите тестування розробники не передбачають, жодних окремих сайтів чи сторінок для реєстрації просто нема. Втім, до того часу ми з вами, ймовірно, застанемо вже і відкритий бета-тест.

А от дату релізу самої Warcraft 3: Reforged нам, скоріш за все, повідомлять на прийдешньому BlizzCon. Щоправда, минулого року під час анонсу перевидання нам обіцяли, що бета буде на початку року, а сама гра вийде десь у межах 2019, проте за чинних обставин слід планувати свої стратегічні пригоди в Азероті десь наступного року.

Читайте також

Rocket League в стилі EDM: другий сезон стартує за тиждень

Акторка Еллен Пейдж стала актором Елліотом Пейджем

Фішки Cybertruck: чому хайпувати та критикувати? (Любчик)

Стрім Empire of Sin

Політична RPG Suzerain змусить вас керувати країною під час війни та кризи

День Народження Антона. Шалений Стрім (81+)

Metro 4, “S.T.A.L.K.E.R. у космосі”, PS5 Lite — PlayNews

Metro Exodus

Заходять якось до бару Cyberpunk 2077 і World of Warcraft…