Розпочався закритий бета-тест Warcraft 3: Reforged

Оновлена, перероблена та всіляко поліпшена Warcraft 3 із підзаголовком Reforged потрохи наближається до релізу, тому здалося би вже потроху й бета-тестування проводити. А Blizzard цього разу зреагували напрочуд оперативно, і розпочали закритий бета-тест сьогодні вночі! У першій хвилі запрошення дісталися лише тим, хто замовив розширене видання гри Spoils of War. Тому якщо ви із тих, хто уже виклав розробникам приблизно 980 гривень, мерщій перевіряйте сторінку гри в Battle.net, якщо досі цього не зробили.

Бета, нагадуємо, винятково мультиплеєрна. Наразі доступні лише режими 1х1, 2х2 та люди з орками. Решта рас і режимів з’являтиметься поступово, і хоча поки ніхто не знає, скільки часу триватиме тестування, подібна заява розробників підказує, що це буде аж ніяк не кількаденна розвага.

До всього, за тиждень-другий доступ до гри отримають не лише замовники не лише Spoils of War, а й стандартної версії гри. Інших шляхів потрапити на закрите тестування розробники не передбачають, жодних окремих сайтів чи сторінок для реєстрації просто нема. Втім, до того часу ми з вами, ймовірно, застанемо вже і відкритий бета-тест.

А от дату релізу самої Warcraft 3: Reforged нам, скоріш за все, повідомлять на прийдешньому BlizzCon. Щоправда, минулого року під час анонсу перевидання нам обіцяли, що бета буде на початку року, а сама гра вийде десь у межах 2019, проте за чинних обставин слід планувати свої стратегічні пригоди в Азероті десь наступного року.

Читайте також

Усі переможці The Game Awards 2019

Моторошні пригоди Сабріни. Комікс vs серіал

MSI збирає друзів!

Підстава від Ґейба. Half-Life: Alyx не покажуть на The Game Awards

Тиждень безкоштовної Anno 1800 зі святковими DLC

Anno 1800

Resident Evil 2 Remake скупили краще за оригінальну RE2

Commandos повертається! Але для наступного покоління консолей (і ПК)

Star Wars Jedi: Fallen Order — фоторежим і не тільки

Популярне