web analytics

Розповідь про “легке життя” у новому трейлері H1Z1

Компанія Sony Online Entertainment опублікувала особливий трейлер гри-виживання в умовах зомбіапокаліпсису з короткою назвою — H1Z1. Особливість його полягає в тому, що він розповідає про “легке життя”, яке спіткало усіх, хто вижив після спалаху епідемії.

https://www.youtube.com/watch?v=_Ko5AXctkIE

Вчора, 15 січня, гра була запущена в рамках дочасного доступу Steam, а сьогодні розробники поділилися вельми хорошими показниками продажів. Той факт, що за кількістю завантаження проект обійшов навіть безкоштовні на цих вихідних Saint’s Row IV і Civilization: Beyond Earth, показує, що гра вже встигла зібрати немалу купу прихильників. Така чимала кількість зацікавлених спричинила серйозні проблеми зі серверами, яких Sony виділила майже двісті.

Ціна гри у нашому регіоні складає $12,59.

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

SAND / арт

Summer Game Fest 2026: головні анонси, трейлери та сюрпризи шоу

sgf 2026

Фанати Destiny 2 запускають кампанію порятунку гри: онлайн росте, петиції б’ють рекорди

image

Денні Бойл хоче розпочати зйомки фіналу трилогії «28 років по тому» наступного року

image

Фанати Destiny ворогують з Marathon, поки Bungie вмирає

image

Майкл Б. Джордан зіграє в екранізації Battlefield від режисера «Місії неможливої»

b jordan battlefield

Sony повертається до Bloodborne — розпочато роботу над анімаційною екранізацією 18+

bloodborne

Sony скасувала The Last of Us Online за добу до офіційного анонсу

the last of us online

Популярне