Розробіть дизайн взуття для гонщика “Формули-1” та виграйте ConceptD Creator Studio

Компанія Acer, офіційний партнер команди Alfa Romeo Racing ORLEN, разом із нею, а також групою Sparco та світовим чемпіоном «ФормулиКімі Ряйкконеном оголошує про проведення міжнародного дизайнерського конкурсу Kimi’s Creator Challenge.

У межах цього конкурсу митцям запропонують розробити дизайн гонкового взуття, яке вдягне Кімі, один із найвідоміших спортсменів світу, на певному етапі Гранпрі «Формули1». Потім цю пару взуття з автографом гонщика, а також ноутбуком ConceptD 7 продадуть на аукціоні. А отримані гроші передадуть організації Save the Children.

Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі. Для цього вам потрібно завантажити шаблон з вказівками на спеціальній цільовій сторінці. А потім зареєструватися на цьому ж сайті та оприлюднити там свій проект. Там також можна детальніше ознайомитися з відомостями щодо участі в конкурсі та порядку подання проектів.

Надіслати свій дизайн взуття необхідно до 1 червня.

Після цього шляхом онлайн-голосування відберуть трьох кандидатів на перемогу. Остаточного переможця оберуть члени журі, до складу якого ввійдуть: менеджер команди Alfa Romeo Racing ORLEN Фредерік Вассьор (Frédéric Vasseur), віцепрезидент компанії Acer Europe із маркетингу Хайо Блінген, менеджер напрямку автоспорту групи Sparco Даніела Віньяле (Daniela Vignale), а також сам Кімі Ряйкконен.

Переможця оголосять у середині червня, після чого буде виготовлено взуття, яке він придумав. Тоді ж найкращому дизайнеру подарують систему ConceptD Creator Studio, яка складається з робочої станції ConceptD 300 й монітора CP.

Партнерство з командою Alfa Romeo Racing ORLEN дає компанії Acer змогу вивести співпрацю з митцями на новий якісний рівень. А також взяти на себе більше зобов’язань у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Підтримуючи освіту, ми відкриваємо перед дітьми майбутнє, сповнене надій і можливостей, та підкреслюємо важливість міцних партнерських зв’язків на кшталт наших. Компанія Acer вдячна організації Save the Children за її роботу, та пишається тим, що може надати їй підтримку.

Хайо Блінген, віцепрезидент компанії Acer з маркетингу в регіоні ЕМЕА.

Читайте також

Acer представляє ноутбуки Swift X з відеокартами NVIDIA GeForce RTX серії 30 та тонкими й легкими корпусами

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

Ігрові ноутбуки Acer отримали процесори Intel Core серії H 11-го покоління

Acer Predator

Гори, піт, Gorgany Race: з Києва до Карпат або ґеймери у відпустці #PlayUARoadTrip​

Acer підбиває підсумки 2020 року та оголошує про розширення асортименту ноутбуків

Acer

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Acer дає можливість позмагатися з легендою “Формули-1” і стати професійним кібергонщиком

Acer розширює асортимент ноутбуків Swift 1 в Україні

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: