Beyond Good and Evil 2 подає ознаки життя. У гри нова головна сценаристка

Beyond Good and Evil 2 розробляють близько 15 років і за цей час траплялось всяке. Купа розробників встигли піти з проєкту, а Мішель Ансель, творець першої частини, встиг завершити свою ґеймдизайнерську кар’єру. Ходили чутки, що Beyond Good and Evil 2 узагалі скасували, але ніякої офіційної інформації про стан проєкту Ubisoft не поширювала.

Проте нещодавно, у Beyond Good and Evil 2 з’явився нова головна сценаристка. Нею виявилась Сара Арельяно. Про роботу над грою вона повідомила у твіттері, а згодом, цю інформацію підтвердив представник Ubisoft в електронному листі, надісланому PC Gamer.

До переходу у Ubisoft, Сара Арельяно була наративним дизайнером у MOBA Vainglory від Super Evil Megacorp, що вийшла у 2015 році. Окрім цієї гри на її профілі у LinkedIn зазначено, що вона працювала сценаристкою у Deep Silver Volition над перезапуском Saints Row та наративним дизайнером у World of Warcraft від Blizzard.

Чи означає наявність нової головної сценаристки гри, що через кілька років ми побачимо сиквел культової Beyond Good and Evil на часі сказати важко, але будемо слідкувати за ситуацією.

Читайте також

Післязавтра Ubisoft покаже оновлену Skulls and Bones

skulls and bones

Мішель Ансель закінчує кар’єру. Що тепер буде з Beyond Good & Evil 2?

Просто АААА! Ubisoft розробляє аж чотири АААА-гри

beyond good and evil 2

PlayNews #294 — A Way Out, Beyond Good and Evil 2…

PlayNews #272 — підсумковий

Розробку No Man’s Sky завершено

«Смертна кара» — щоденник розробки #7

«Смертна кара» — щоденник розробки #6

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: