Розробники Cyberpunk 2077 працюватимуть 6 днів на тиждень

З року в рік тему кранчів (або ж інтенсивної понаднормової роботи, яка часом ще й не оплачується) щоразу активніше обговорюють в спільноті. З одного боку, ми маємо відверте порушення трудових прав, з іншого — гучні фрази про те, що “шедеври вимагають жертв, і кінцевий результат вартий всіх труднощів”. Студія CD Projekt RED на тлі розслідувань про кранчі в Rockstar та Naughty Dog ще минулого року пообіцяли, що при створенні Cyberpunk 2077 вони обійдуться без понаднормової діяльності.

Утім, команда ігротворців зіштовхнулася з рядом баґів, які вони просто фізично не встигають усунути. І щоби вкотре не переносити дату релізу гри, вони вимушені перейти на шестиденний робочий день. Про це повідомив журналіст Bloomberg Джейсона Шраєра, а пізніше його слова підтвердив голова CDPR Адам Бадовський.

Було привселюдно оголошено, що усім розробникам заплатять за їх понаднормову роботу. Також Адам розповів, що ігротворці, як і завжди, отримають 10% від усього заробітку компанії за 2020 рік.

Втім, один із продюсерів “Відьмака 3”, який уже покинув CD Projekt RED, після такого звернення своїх колишніх колег зауважив, що “Відьмака” дійсно вдалося розробити без жодного кранчу, бо на той час у студії все було відмінно організовано й розплановано. Чого не скажеш про чинний стан справ у CDPR. Кілька розробників анонімно повідомили, що хоча кранч “легалізували” тільки зараз, насправді студія працює понаднормово уже понад рік.


Нагадуємо, що реліз гри відбудеться 19 листопада для ПК, PlayStation 4 та Xbox One. Також на релізі проект буде доступний у Google Stadia та Nvidia GeForce NOW.

Придбати артбук «Світ гри Cyberpunk 2077» можна тут: http://plua.pp.ua/cyberpunk2077ig

Придбати гру Cyberpunk 2077 можна тут: https://store.epicgames.com/playua/cyberpunk2077

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Коротко про Корпоративні Війни | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 27 160114

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Прибульці, Ілюмінати та ШІ в Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 19 093000

Спокута для Кіберпанку: як гра змінила CDPR? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 02 06 123459

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Мілітех: президентська корпорація | Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 01 06 202449