Розробники Cyberpunk 2077 працюватимуть 6 днів на тиждень

З року в рік тему кранчів (або ж інтенсивної понаднормової роботи, яка часом ще й не оплачується) щоразу активніше обговорюють в спільноті. З одного боку, ми маємо відверте порушення трудових прав, з іншого — гучні фрази про те, що “шедеври вимагають жертв, і кінцевий результат вартий всіх труднощів”. Студія CD Projekt RED на тлі розслідувань про кранчі в Rockstar та Naughty Dog ще минулого року пообіцяли, що при створенні Cyberpunk 2077 вони обійдуться без понаднормової діяльності.

Утім, команда ігротворців зіштовхнулася з рядом баґів, які вони просто фізично не встигають усунути. І щоби вкотре не переносити дату релізу гри, вони вимушені перейти на шестиденний робочий день. Про це повідомив журналіст Bloomberg Джейсона Шраєра, а пізніше його слова підтвердив голова CDPR Адам Бадовський.

Було привселюдно оголошено, що усім розробникам заплатять за їх понаднормову роботу. Також Адам розповів, що ігротворці, як і завжди, отримають 10% від усього заробітку компанії за 2020 рік.

Втім, один із продюсерів “Відьмака 3”, який уже покинув CD Projekt RED, після такого звернення своїх колишніх колег зауважив, що “Відьмака” дійсно вдалося розробити без жодного кранчу, бо на той час у студії все було відмінно організовано й розплановано. Чого не скажеш про чинний стан справ у CDPR. Кілька розробників анонімно повідомили, що хоча кранч “легалізували” тільки зараз, насправді студія працює понаднормово уже понад рік.


Нагадуємо, що реліз гри відбудеться 19 листопада для ПК, PlayStation 4 та Xbox One. Також на релізі проект буде доступний у Google Stadia та Nvidia GeForce NOW.

Придбати артбук «Світ гри Cyberpunk 2077» можна тут: http://plua.pp.ua/cyberpunk2077ig

Придбати гру Cyberpunk 2077 можна тут: https://store.epicgames.com/playua/cyberpunk2077

Читайте також

Оновлені версії The Witcher 3 та Cyberpunk 2077 відклали на 2022 рік

Перевидання The Witcher 3 отримало віковий рейтинг

The Witcher 3: Wild Hunt

Відьмак Ґеральт отримає власну манґу — The Witcher: Ronin

The Witcher: Ronin

Перші доповнення для Cyberpunk 2077 виявилися косметичними

Cyberpunk 2077

Наступний патч для Cyberpunk 2077 покращить міні-карту і не тільки

Cyberpunk 2077

Повернення Cyberpunk 2077 у PlayStation Store вийшло напрочуд успішним

Сьогодні у GOG роздаватимуть подарунки для фанатів “Відьмака”

Автори Cyberpunk 2077 вважають, що досягли задовільної якості гри

Cyberpunk 2077

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: