Розробники Cyberpunk 2077 працюватимуть 6 днів на тиждень

З року в рік тему кранчів (або ж інтенсивної понаднормової роботи, яка часом ще й не оплачується) щоразу активніше обговорюють в спільноті. З одного боку, ми маємо відверте порушення трудових прав, з іншого — гучні фрази про те, що “шедеври вимагають жертв, і кінцевий результат вартий всіх труднощів”. Студія CD Projekt RED на тлі розслідувань про кранчі в Rockstar та Naughty Dog ще минулого року пообіцяли, що при створенні Cyberpunk 2077 вони обійдуться без понаднормової діяльності.

Утім, команда ігротворців зіштовхнулася з рядом баґів, які вони просто фізично не встигають усунути. І щоби вкотре не переносити дату релізу гри, вони вимушені перейти на шестиденний робочий день. Про це повідомив журналіст Bloomberg Джейсона Шраєра, а пізніше його слова підтвердив голова CDPR Адам Бадовський.

Було привселюдно оголошено, що усім розробникам заплатять за їх понаднормову роботу. Також Адам розповів, що ігротворці, як і завжди, отримають 10% від усього заробітку компанії за 2020 рік.

Втім, один із продюсерів “Відьмака 3”, який уже покинув CD Projekt RED, після такого звернення своїх колишніх колег зауважив, що “Відьмака” дійсно вдалося розробити без жодного кранчу, бо на той час у студії все було відмінно організовано й розплановано. Чого не скажеш про чинний стан справ у CDPR. Кілька розробників анонімно повідомили, що хоча кранч “легалізували” тільки зараз, насправді студія працює понаднормово уже понад рік.


Нагадуємо, що реліз гри відбудеться 19 листопада для ПК, PlayStation 4 та Xbox One. Також на релізі проект буде доступний у Google Stadia та Nvidia GeForce NOW.

Придбати артбук «Світ гри Cyberpunk 2077» можна тут: http://plua.pp.ua/cyberpunk2077ig

Придбати гру Cyberpunk 2077 можна тут: https://store.epicgames.com/playua/cyberpunk2077

Читайте також

Зірка Detroit: Become Human озвучила у Cyberpunk 2077… автомат з напоями

Cyberpunk 2077

OnePlus випустить смартфон у стилі Cyberpunk 2077

Стиль і транспорт у Найт-Сіті: CD PROJEKT RED опублікували 3 нових відео про Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 styles

Ну вже точно не перенесуть: Cyberpunk 2077 “пішла на золото”

Cyberpunk 2077

Аналітики вважають, що передзамовлень Cyberpunk 2077 занадто мало

А от і системні вимоги Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Завтра оголосять системні вимоги Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Вихідці з CDPR роблять гру за мотивами роману Станіслава Лема

Популярне