Розробники Days Gone невдоволені вибором акторів для екранізації
Кіновідділ Sony продовжує переносити ексклюзиви PlayStation на великі екрани, чому неабияк посприяв успіх “Uncharted: Незвідане” (наш огляд), яка зібрала понад 400 млн $ у світовом прокаті. Наступною стане екранізація постапокаліптичного бойовика Days Gone.
Sony вже розпочала підготовчі роботи й доручила написання сценарію Шелдону Тернеру (“Люди Ікс: Перший Клас”), перед яким стоїть завдання створити “любовне послання всім легендарним кінофільмам про байкерів”. Також представники кіностудії планують узяти на головну роль Сема Г’юена, відомого за роллю Джеймі Фрейзера в серіалі “Чужоземка”.
Натомість розробники гри не дуже втішені таким вибором. Зокрема, творчий керівник Days Gone Джефф Росс відверто сказав, що кандидатура йому не подобається і на роль Дікона Сент-Джона було б доречно взяти актора Сема Вітвера. Власне, саме Вітвер втілив цей образ у грі, а що його акторська робота є однією з головних окрас Days Gone, то з ігротворцями можна цілковито погодитися.
А тим часом сама ж Days Gone подолала позначку в 9 млн проданих примірників з часу свого релізу в 2019. От тільки користі з цього мало, бо левова частка цього значення припадає на знижки. Тому, як і раніше, Sony не планує продовження Days Gone. Зате тепер є шанс, що ми його побачимо бодай у вигляді фільму.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









