web analytics

Розробники Days Gone поділилися подробицями нової гри

Вчора Bend Studio представили свій новий логотип, поділилися поглядом на своє минули та розповіли про майбутні плани, у тому числі й подробицями їх наступного проекту.

Новий оригінальний проект студії буде створюватися з системою відкритого світу як у Days Gone. Також розробники повідомили, що гра матиме багатокристувацький режим.

Сьогодні, ми раді поділитися з вами невеличкими новинами про наш проект. Зараз ми працюємо над новою оригінальною грою, у якій є мультиплеєр, та яка базується на основі системи відкритого світу з Days Gone, але при цьому принесе цілком новий світ, який ми з неймовірним захопленням створюємо для вас. Ми не можемо дочекатися, аби розповісти вам більше.

Також у блог-пості зазначили, що Bend Studio зараз набирає людей з можливістю повної віддаленої роботи. Ознайомитися з вакансіями можна на сайті https://www.bendstudio.com/careers

Крім нового логотипу та подробиць майбутньої гри, у блог-пості також розписали історію становлення Bend Studio, з самого початку до теперішніх днів. Прочитати це можна на сайті PlayStation.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

PS VR2

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг

Усе, що відомо про Astro Bot — головний реліз року від PlayStation Studios

astrobot

Доповнення The Final Shape для Destiny 2 — найвище оцінений реліз 2024 року

final shape

«Питайте в Sony, ми тільки за»: Хідетака Міядзакі хоче Bloodborne на ПК

bloodborne

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

Phil Spencer

Популярне