web analytics

Розробники Destiny працюють над новою грою для PlayStation

Sony анонсували, що почали співпрацю зі студією Firewalk Studios над новою оригінальною мультиплеєрною грою. Подробиць гри, окрім того, що вона буде мультиплеєрною та ексклюзивом PlayStation, поки не розголошують. Проект буде дебютним для Firewalk Studios.

Firewalk Studios є новим поповнення коллектива студій ProbablyMosnter. Її сформували вихідці Bungie, які там працювали над Destiny. Головою студії став Тоні Хсу, минулий генеральний директором та старший віце-президент Destiny. Крім нього до складу студії у ролі ігрового режисера приєднався минулий креативний директор Bungie Раян Елліс та Олена Зігман, яка була виконавчим продюсером у Bungie, й продовжить обіймати цю посаду в Firewalk Studios.

Ми справді прагнемо створити чудово команду, й чудову гру. Чудова співпраця з Sony, та підтримка таких команд як ProbablyMonsters, на мою думку, дозволить нам добитись більшого та зробити це швидше.

Розповів Тоні Хсу

Окрім вихідців з Bungie, Firewalk Studios також наповнена розробниками, які до цього працювали над такими іграми як BioShock, Call of Duty, Apex Legends, Mass Effect та Halo.

Я бачу це як стратегічну співпрацю, яка дозволить нам продовжувати розвивати та відкривати нові території. Я переконаний, що амбіційне бачення студії Firewalks Studios щодо їх оригінальної мультиплеєрної гри справді може перерости у щось нове й захопливе.

розповів Гермен Хулст, голова PlayStation Studios

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

ГІ*НО: враження від бети Concord

Concord

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

У першому автомобілі від Sony не буде вбудованої PS5

Afeela

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

PS VR2

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг