Розробники Destiny працюють над новою грою для PlayStation

Sony анонсували, що почали співпрацю зі студією Firewalk Studios над новою оригінальною мультиплеєрною грою. Подробиць гри, окрім того, що вона буде мультиплеєрною та ексклюзивом PlayStation, поки не розголошують. Проект буде дебютним для Firewalk Studios.

Firewalk Studios є новим поповнення коллектива студій ProbablyMosnter. Її сформували вихідці Bungie, які там працювали над Destiny. Головою студії став Тоні Хсу, минулий генеральний директором та старший віце-президент Destiny. Крім нього до складу студії у ролі ігрового режисера приєднався минулий креативний директор Bungie Раян Елліс та Олена Зігман, яка була виконавчим продюсером у Bungie, й продовжить обіймати цю посаду в Firewalk Studios.

Ми справді прагнемо створити чудово команду, й чудову гру. Чудова співпраця з Sony, та підтримка таких команд як ProbablyMonsters, на мою думку, дозволить нам добитись більшого та зробити це швидше.

Розповів Тоні Хсу

Окрім вихідців з Bungie, Firewalk Studios також наповнена розробниками, які до цього працювали над такими іграми як BioShock, Call of Duty, Apex Legends, Mass Effect та Halo.

Я бачу це як стратегічну співпрацю, яка дозволить нам продовжувати розвивати та відкривати нові території. Я переконаний, що амбіційне бачення студії Firewalks Studios щодо їх оригінальної мультиплеєрної гри справді може перерости у щось нове й захопливе.

розповів Гермен Хулст, голова PlayStation Studios

Читайте також

Sony стала найкращим видавцем 2022 року за версією Metacritic

sie

Ігролад Шоу — пілотний випуск наживо 🥰

purple and blue neon gamer youtube banner

Дорожезно, зате «Вау!» — Огляд PlayStation VR2

PlayStation VR2

Discord, VRR і ще дрібку функцій додали у PS5

Discord Playstation

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

Стрім Moss: Book II

Moss Book II

God of War: Ragnarok отримала рекордну кількість номінацій від BAFTA

God of War Ragnarök

Помер Тору Окада, дизайнер музичної айдентики PlayStation

PlayStation

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: