Розробники Destiny працюють над новою грою для PlayStation

Sony анонсували, що почали співпрацю зі студією Firewalk Studios над новою оригінальною мультиплеєрною грою. Подробиць гри, окрім того, що вона буде мультиплеєрною та ексклюзивом PlayStation, поки не розголошують. Проект буде дебютним для Firewalk Studios.

Firewalk Studios є новим поповнення коллектива студій ProbablyMosnter. Її сформували вихідці Bungie, які там працювали над Destiny. Головою студії став Тоні Хсу, минулий генеральний директором та старший віце-президент Destiny. Крім нього до складу студії у ролі ігрового режисера приєднався минулий креативний директор Bungie Раян Елліс та Олена Зігман, яка була виконавчим продюсером у Bungie, й продовжить обіймати цю посаду в Firewalk Studios.

Ми справді прагнемо створити чудово команду, й чудову гру. Чудова співпраця з Sony, та підтримка таких команд як ProbablyMonsters, на мою думку, дозволить нам добитись більшого та зробити це швидше.

Розповів Тоні Хсу

Окрім вихідців з Bungie, Firewalk Studios також наповнена розробниками, які до цього працювали над такими іграми як BioShock, Call of Duty, Apex Legends, Mass Effect та Halo.

Я бачу це як стратегічну співпрацю, яка дозволить нам продовжувати розвивати та відкривати нові території. Я переконаний, що амбіційне бачення студії Firewalks Studios щодо їх оригінальної мультиплеєрної гри справді може перерости у щось нове й захопливе.

розповів Гермен Хулст, голова PlayStation Studios

Читайте також

Ремейк The Last of Us для PS5 вийде наприкінці року

The Last of Us

В Японії Xbox обігнав за продажами PlayStation

Xbox Series S

Sony конкретизувала ігрове наповнення вищих рівнів PlayStation Plus

PlayStation Plus

Підпискові сервіси Ubisoft потраплять і на PlayStation

Rainbow Six

Почули! PlayStation відкриває департамент, що займатиметься збереженням старих ігор

PlayStation

У травні підписники PS Plus отримають FIFA 22

FIFA 22

Чутки: Користувачі PlayStation Plus зможуть пробувати дорогі ігри перед придбанням

PlayStation 5

Uncharted: Legacy of Thieves вийде на ПК у червні

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: