Розробники Destiny працюють над новою грою для PlayStation

Sony анонсували, що почали співпрацю зі студією Firewalk Studios над новою оригінальною мультиплеєрною грою. Подробиць гри, окрім того, що вона буде мультиплеєрною та ексклюзивом PlayStation, поки не розголошують. Проект буде дебютним для Firewalk Studios.

Firewalk Studios є новим поповнення коллектива студій ProbablyMosnter. Її сформували вихідці Bungie, які там працювали над Destiny. Головою студії став Тоні Хсу, минулий генеральний директором та старший віце-президент Destiny. Крім нього до складу студії у ролі ігрового режисера приєднався минулий креативний директор Bungie Раян Елліс та Олена Зігман, яка була виконавчим продюсером у Bungie, й продовжить обіймати цю посаду в Firewalk Studios.

Ми справді прагнемо створити чудово команду, й чудову гру. Чудова співпраця з Sony, та підтримка таких команд як ProbablyMonsters, на мою думку, дозволить нам добитись більшого та зробити це швидше.

Розповів Тоні Хсу

Окрім вихідців з Bungie, Firewalk Studios також наповнена розробниками, які до цього працювали над такими іграми як BioShock, Call of Duty, Apex Legends, Mass Effect та Halo.

Я бачу це як стратегічну співпрацю, яка дозволить нам продовжувати розвивати та відкривати нові території. Я переконаний, що амбіційне бачення студії Firewalks Studios щодо їх оригінальної мультиплеєрної гри справді може перерости у щось нове й захопливе.

розповів Гермен Хулст, голова PlayStation Studios

Читайте також

Epic Games пропонували Sony 200 мільйонів за ексклюзиви PlayStation

Фанати Destiny 2 випросили у розробників плюшевих маляток прибульців

Destiny 2

Петиція за сиквел Days Gone зібрала понад 100 тисяч підписів

Days Gone

Оголошено ігри, які отримають підписники PS Plus у травні

Godfall може вийти на PlayStation 4

Godfall

Sony інвестували 200 мільйонів в Epic Games

Відомо дати проведення та головних учасників E3 2021

Spotify випустили на PlayStation і дарують преміум-підписку

PlayStation Spotify

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: