Розробники Dishonored та Prey працюють над неанонсованою грою

Гарві Сміт, ґеймдизайнер та творчий керівник Arkane Studios, який працював над Deus Ex, Dishonored, Dishonored 2, Prey та багатьма іншими, підтвердив розробку нового ААА-проекту студії. За словами ігротворця, нова гра матиме в собі все, за що люблять роботи Arkane, але разом здивує гравців кількома новими можливостями.

Про роботу над новою грою стало відомо з інтерв’ю Гарві для іспанського видання Vandal. Він розповів, що в той час як головні дизайнери та художники Dishonored та Dishonored 2 (у французькому Ліоні) працюють над Deatloop, він з іншими розробниками почав роботу над новим проектом.

Закінчивши роботу над Dishonored, 2 я повернувся до Остіна та відразу долучився до розробки Prey. Над Deathloop, якщо що, я не працюю взагалі. Зараз я займаюся дечим іншим, разом із ключовими розробниками Dishonored та Prey.

розповів Сміт

У вересні Arkane Studios наймала розробників для двох ще неанонсованих проектів. Один із них, паралельно з Deathloop, займається французька Arkane Lyon, а другим — американська Arkane Austin, де власне й працює Гарві Сміт. На жаль, більше жодних подробиць про майбутню гру Сміт не розкрив.

Читайте також

Ось яка зброя буде у Deathloop

Deathloop

Game Informer скоро розкажуть більше про Deathloop

deathloop

PlayStation повідомила точну дату виходу Deathloop

Deathloop

Arkane працює одразу над двома новими іграми

Dishonored

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Хороший, поганий, злий: 10 “найкращих” собак в іграх (за версією кінофоба)

Бумер (Far Cry 5)

Розпаковка LootBox та Розіграш призів. Borderlands 3, Prey, Destiny 2, Galaga (OLDboi)

Prey отримає VR-версію?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: