Розробники докладно розповіли про Uncharted: The Lost Legacy

Сьогодні офіційний блоґ PlayStation поповнився докладним записом про Uncharted: The Lost Legacy. Дія самостійного доповнення до Uncharted 4: A Thief’s End відбуватиметься в Індії за 6–12 місяців після подій основної гри, а головною метою Надін та Хлої стануть пошуки бивня Ґанеші.

Головні героїні Хлоя Фрейзер та Надін Росс — компаньйонки мимоволі. Незважаючи на різні погляди, вони мусять обʼєднати свої сили, аби вирвати бивень із рук таємничого військового лідера Асава.

«Вони — прямі протилежності. Хлоя — спонтанна та імпульсивна, а Надін діє строго за інструкціями, — пояснює творчий керівник іграшки Шон Ескейґ (Shaun Escayg). — Вони створені для того, щоби працювати разом».

Зачіпивши тему дизайну рівнів, художній директор Тейт Мозесян (Tate Mosesian) розповів, що Naughty Dog під час розробки намагалася створити якомога більше таких великих мап, як Мадагаскар. І хоча розробники не встигають реалізовувати всі свої задуми, оточення виходить вельми різноманітним: ви побачите й джунглі, й високі гори, й місто, що охопила війна.

Нове спорядження також у комплекті! Пістолет із глушником збагатить іграшку новими тактичними можливостями для скрадання та зробить бої більш різноманітними. Також гравці побачать знайому вибухівку C4.

Сюжет Uncharted: The Lost Legacy буде тривалішим за The Last of Us: Left Behind, але коротшим за Uncharted 4: A Thief’s End. Щодо Нейтана Дрейка, то його в іграшці однозначно не буде.

До речі, щойно завершена церемонія The 2017 SXSW Gaming Awards принесла Uncharted 4: A Thief’s End перемогу в номінаціях «Гра року», «Передовий досвід в області візуальних досягнень», «Передовий досвід в області анімації», «Передовий досвід в області сюжету», а її головний герой Нейтан Дрейк отримав статус найбільш незабутнього персонажа.

Читайте також

З’явилися перші фото Тома Голланда в образі молодого Дрейка з екранізації Uncharted

Стартували зйомки екранізації Uncharted із Томом Голландом

Uncharted

UNCHARTED. Фан-фільм [UKR]

Падон: чи дійсно серія Uncharted така хороша?

Каст екранізації Uncharted поповнився новими обличчями

Екранізація Uncharted може стати найкращою кіноадаптацією ігор

Екранізація Uncharted утретє (!) змінила режисера

З фільму за мотивами Uncharted пішов режисер

Dan Trachtenberg

Популярне