Розробники докладно розповіли про Uncharted: The Lost Legacy

Сьогодні офіційний блоґ PlayStation поповнився докладним записом про Uncharted: The Lost Legacy. Дія самостійного доповнення до Uncharted 4: A Thief’s End відбуватиметься в Індії за 6–12 місяців після подій основної гри, а головною метою Надін та Хлої стануть пошуки бивня Ґанеші.

Головні героїні Хлоя Фрейзер та Надін Росс — компаньйонки мимоволі. Незважаючи на різні погляди, вони мусять обʼєднати свої сили, аби вирвати бивень із рук таємничого військового лідера Асава.

«Вони — прямі протилежності. Хлоя — спонтанна та імпульсивна, а Надін діє строго за інструкціями, — пояснює творчий керівник іграшки Шон Ескейґ (Shaun Escayg). — Вони створені для того, щоби працювати разом».

Зачіпивши тему дизайну рівнів, художній директор Тейт Мозесян (Tate Mosesian) розповів, що Naughty Dog під час розробки намагалася створити якомога більше таких великих мап, як Мадагаскар. І хоча розробники не встигають реалізовувати всі свої задуми, оточення виходить вельми різноманітним: ви побачите й джунглі, й високі гори, й місто, що охопила війна.

Нове спорядження також у комплекті! Пістолет із глушником збагатить іграшку новими тактичними можливостями для скрадання та зробить бої більш різноманітними. Також гравці побачать знайому вибухівку C4.

Сюжет Uncharted: The Lost Legacy буде тривалішим за The Last of Us: Left Behind, але коротшим за Uncharted 4: A Thief’s End. Щодо Нейтана Дрейка, то його в іграшці однозначно не буде.

До речі, щойно завершена церемонія The 2017 SXSW Gaming Awards принесла Uncharted 4: A Thief’s End перемогу в номінаціях «Гра року», «Передовий досвід в області візуальних досягнень», «Передовий досвід в області анімації», «Передовий досвід в області сюжету», а її головний герой Нейтан Дрейк отримав статус найбільш незабутнього персонажа.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Вихідці з id Software та Naughty Dog заснували власну студію, що робитиме ААА ігри

emptyvessel

Стрім на вибір: Ratchet & Clank, UNCHARTED, Sackboy, Returnal

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Від Ельдорадо до Убару. Нейтан Дрейк, хто він і де його шукати?

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Sony планує екранізувати Dark Souls, Bloodborne i Elden Ring

Bloodborne

Яку з франшиз PlayStation ви очікуєте побачити на мобілках першою?

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Uncharted 4 – великі проблеми великої гри (Слиш, Купи)

unchart notext

Розробники Days Gone невдоволені вибором акторів для екранізації

Days Gone

ПК-версію Uncharted: Legacy of Thieves перенесли на жовтень

Uncharted: Legacy of Thieves Collection