Творці DOOM анонсували олдскульний шутер від першої особи

826d8ab69c116616cc27367c89dc3f68_original

Колишні працівники легендарної id Software – Джон Ромеро та Едріен Кармак анонсують свій новий проект під назвою Blackroom. Згідно з описом авторів гра стане “шутером старої школи” в якому не прийдеться нудьгувати. Динаміка, спецефекти, кров – це все завезуть до гри у кращому вигляді, а фірмові прийоми відточені під час роботи над DOOM, Quake та Wolfenstein не пропадатимуть дарма, а отримають нове дихання.

Сюжет розповість про недалеке майбутнє, де віртуальна реальність вийшла з під контролю, і молодому інженеру належить поринути в безліч голографічних світів, щоб розгадати пару-трійку загадок і начинити ворогів порцією свинцю. Джерелом фінансування стане старий добрий Kickstarter, а з технічною реалізацією творцям допомагатиме молода команда Night Work Games, про яку до цього ніхто і нічого не чув.

Свою працю ветерани оцінюють в 700 тисяч зеленясиків, 40 з яких на даний момент вже зібрано. Тож якщо ви з трепетом згадуєте про старі добрі часи й час від часу протираєте від пилюки старі дискети з класикою – не прогавте свого шансу.

Читайте також

То круто чи ні? Огляд DOOM Eternal

Doom Eternal

Перевидання Doom 64 доповнять новою главою

Doom 64

Оголошено системні вимоги Doom Eternal

Doom Eternal

Блажкович на вашому столі — Настільну гру по Wolfenstein взяли в розробку

Wolfenstein

В мережу злили можливий артбук DOOM Eternal

doom

IGN показали 12 хвилин ігроладу нового PvP-режиму DOOM Eternal

DOOM Eternal не закинуть після релізу — для гри вже заплановано купу контенту

DOOM Eternal

Fatality в стилі Doom Slayer

Doom Eternal

Популярне