web analytics

Розробники Echo of Prypiat вибачилися перед українцями за продаж гри в РФ

Розробники симулятора ходіння Echo of Prypiat попросили вибачення в українською спільноти за намір продавати гру на території Росії. Ця інформація з’явилася після того, як росіяни скинули кілька ракет на дитячу лікарню «Охмадит».

Отже, наприкінці минулого місяця студія Chornozem Interactive зробила анонс Echo of Prypiat, отримавши загалом схвальну реакцію від спільноти. Зі сподіваннями, що за картинкою на рушії Unreal Engine 5 з використанням Nanite, Lumen та інших графічних інновацій буде ще й непоганий сюжет.

І все було б гарно, якби в мережі не з’явилася особиста переписка керівника Chornozem Interactive з Андрієм Чебанковим, автором YouTube каналу «Аномальний Притулок». Ось скріншоти зі сторінки Андрія, які він виклав у твіттер (Х).

Це було вчора, а вже сьогодні студія вийшла до українців з вибаченнями за свою недалекоглядність. Ось що вони написали:

Нещодавно з’явилися повідомлення про можливий вихід нашої гри на російський ринок. В мережу витекли скриншоти повідомлень нашої приватної бесіди, але вони не відображають картину в повному обсязі.

Спочатку ми дійсно розглядали таку можливість, з метою знайти додаткові кошти для фінансування гуманітарних ініціатив, спрямованих на допомогу Україні, у зв’язку з війною, та на допомогу ЗСУ.

Однак після ретельного аналізу та глибоких роздумів, ми вирішили відмовитися від цієї ідеї. Це рішення було прийнято після розмови з командою.

Ми розуміємо, що вихід на російський ринок може бути сприйнятий як підтримка режиму, який розпочав жорстоку та несправедливу війну проти України. Ми категорично засуджуємо дії російської влади та висловлюємо щиру солідарність з українським народом. Кожен з нашої команди так чи інакше допомагає ЗСУ.

У нас була ціль створити гру, де були б зображені злочини радянської влади, які призвели до невимовної трагедії в історії України, про пам’ять усіх жертв та про велику любов до України.

Нам щиро шкода, що наші наміри, через незнання всіх аспектів, підвели вашу довіру та на нашу репутацію пала тінь. Ми цінуємо вашу підтримку та розуміння. Приносимо щирі вибачення.

З повагою, Chornozem Interactive.

У коментарях до вибачення думки людей розділилися: хтось підтримав рішення продавати гру в РФ, хтось подякував за вибачення, проте більшість залишилася негативно налаштованою стосовно гри. До прикладу, кілька коментарів:

Шкода, цікавий був проект, і тизер за душу чіпляв. А тепер принципово не купуватиму. Фу.

califorr_nic_a_tion

Вибачення на пів шишечки. Якісь безглузді виправдання ідеї торгувати з канібалами.

— Lcrn

Ну знов якось повз контекст ніби. Листування показало, що керівник студії прийняв це рішення і не хотів змінювати.

Також срач і наїзди від людей в соціальних мережах, через злиту переписку, — це не глибокий і довгий аналіз. Тепер стало страшно, що взагалі ніхто гру не купить.

Kirill INDIVID

На сторінці гри у Steam сказано, що вихід гри заплановано на 2024 рік. А от підтримувати проєкт чи ні — вирішувати вам.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 почали розповідати про персонажів гри

фауст 1й

Українська візуальна новела про балет Light de deux вийде у Steam

p.ua. light de deux головна

Спробуйте українську моторошну візуальну новелу «Те, що лишається». Демо вже доступне

p.ua.Те, що лишається головна

Спробуйте українську гру Arcane Blast. Демо вже доступне!

cinematic5

Докопатись до дна! Враження від української Codename: Ocean Keeper

p.ua.codename ocean keeper

Українська візуальна новела «Жило на небі Сонце» вийде в Steam

p.ua.shine on, my little sun

Вийшов український горор Bureau of Contacts, що використовує ШІ

bureau of contacts 3

Стартувало закрите тестування ультрареалістичного Ukrainian Fight Drone Simulator

ufds color