Розробники Farthest Frontier не додали церкви, щоб уникнути “релігійних скандалів”

Farthest Frontier — містобудівний симулятор, схожий на українську гру Ostriv, тільки в сетингу Середньовічної Європи. Гра наразі є одним із найпопулярніших проєктів у дочасному доступі Steam, тож зараз у ній нема всього запланованого контенту. Частину з нього розробники не додали, бо не встигли, ще в дечому поки сумніваються і хочуть це обговорити зі спільнотою. А є також і те, що розробники не захотіли додавати свідомо — церкви.

Зазвичай споруди релігійного призначення є невід’ємним елементом містобудівних ігор про умовне Середньовіччя, та й спільнота Farthest Frontier уже понад місяць із часу релізу просить розробників додати до гри церкву та професію священика. Причому часто ці коментарі перестають у відверте обурення та негатив у бік розробників. Утім, працівники Crate Entertainment (до слова, це ті ж люди, які створили дуже навіть класний діаблоїд Grim Dawn) залишають непохитними — у грі наразі не планується ні церков, ні системи релігії.

Ми навмисне не торкалися теми релігії у Farthest Frontier, навіть попри те, що церкви були основою європейських поселень у Середні віки — що, до речі, в нашому випадку теж є не до кінця правильним. Сетинг нашої гри є сумішшю різних епох і регіонів, але він жодним чином не репрезентує їх. Наприклад, жахливі вовки, зображені в нашій грі, вимерли десь 10 000 років тому.

Якщо ми й коли додамо до нашої гри систему релігії, то вона не повторюватиме жодне з реальних вірувань. Натомість найкраще буде створити систему, де кожен зможе сам назвати свою релігію та обрати основні світоглядні принципи. Реальні релігії несуть зі собою надто багато проблем і скандалів.

Zantai, один із дизайнерів Crate Entertainment

Як не дивно, такий спосіб уникнути скандалів спричинив неабиякі суперечки серед гравців у Farthest Frontier. Певна частина спільноти називала розробників лицемірами, мовляв, бо в грі вже є святилище, яке можна перетворити на вівтар. Щоправда, ту це просто косметична споруда, яка піднімає рейтинг привабливості будинків, біля яких її звели. Втім, чимало гравців задоволені таким рішенням, здебільшого пояснюючи це або атеїзмом, або позицією “краще нехай моєї релігії не буде в грі взагалі, ніж вона буде представлена неправильно”. До всього, слова дизайнера про кастомізовану релігію сприйняли як своєрідний натяк, тож теперспільнота сподівається, що десь із часом розробники зможуть додати до гри таку систему.

 

 

Читайте також

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Російські розробники присвоїли собі легендарний український шутер

chasm

Готичний слешер Moonscars від українських розробників нарешті доступний у Steam

Moonscars

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Не купуйте There Is No Light — це русня!

there is no light 10 scaled

S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде в дочасному доступі Steam, або Що коїться з комунікацією розробників?

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

Знову повторюють за Diablo: мобільна Torchlight близька до релізу

torchlight infinite

Розробники This War of Mine та Frostpunk більше не даватимуть ключі Steam-кураторам

steam

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: