Розробники Hidden City підготували таємничий квест для гостей Games Gathering 2019

Конференція Games Gathering 2019 уже давно стала синонімом справжнього свята ігротворців. 80 стендів від розробників різного калібру, близько 100 лекцій та батлів, де провідні експерти галузі ділитимуться своїм досвідом, та ціла купа яскравих знайомств і захопливого спілкування — ось що чекає на відвідувачів Games Gathering 2019.

Втім, перелік цікавинок на Games Gathering 2019 поповнить нова розвага — таємничий квест від української студії AB Games, творців мегауспішної free-to-play гри Hidden City.

“Всі відвідувачі заходу отримають чудову можливість взяти участь у квесті, розробленому спеціально для GG. Відвідайте наш стенд для того, щоби поспілкуватися з косплеєрами та учасниками команди AB Games. Заглядайте на пару хвилин або на весь день — будемо тільки раді”, — розповідають розробники.

AB Games — компанія, яка на манір Paradox Interactive чи Codemasters уже давно є домінуючою силою цілого жанру. І так само як згадані студії є флагманами глобальних стратегій та гонкових ігор відповідно, українські ігротворці встановили кілька нових планок якості в іграх з пошуком предметів (hidden objects).

За 10 років свого існування AB Games стала однією з найбільших та найуспішніших повністю українських ігротворчих студій. Зараз там працює понад 110 людей у Києві, Дніпрі, Харкові та Рівному. Втім, команда завжди готова поповнити свої лави талановитими художниками, дизайнерами та програмістами.

Тож якщо 7 чи 8 грудня вам вдасться побувати на Games Gathering 2019 — завітайте на стенд AB Games. А якщо ж ні, тоді чекайте наших підсумкових репортажів із конференції.

Читайте також

Зима близько, Games Gathering 2020 теж!

Games Gathering

Як пройшла конференція Games Gathering Odesa 2020

Пакуйте валізи і мерщій на Games Gathering в Одесу

Games Gathering Conference 2020 Odessa

Інтерв’ю з Nintendo пішло не за планом

1-2-Switch / PlayUA

Games Gathering успіхи 2019 року і плани на 2020

Games Gathering

Як працює АІ у Frostpunk? / Інтерв’ю з Радославом Ґвареком

Radoslaw Gwarek 11 bit Studios

Слово творця: як було створено Diablo і що чекає серію далі?

David Brevik

Героїв Mortal Kombat 11 малювала українська художниця

Владислава Гладкова

Популярне