Розробники Observer порівняли графіку перевидання з оригіналом

Нещодавно розробники Observer System Redux з ігротворчої студії Bloober Team оприлюднили трейлер проекту. У ньому вони показали наскільки краще гра виглядатиме у порівнянні з оригіналом, який вийшов у 2017 році.

Тут у всій красі можна побачити об’ємне глобальне освітлення, трасування променів, високоякісні текстури та HDR. А ще оновлені моделі NPC, нові анімації та багато інших графічних поліпшень, якими зможуть насолодитися майбутні власники PlayStation 5 та Xbox Series X.

Автори проекту намагалися зробити його реалістичнішим, гарнішим та ще більше занурити гравця у похмурий та моторошний кіберпанк. Окрім візуальних покращень,  також повідомляють, що у перевиданні Observer з’явиться і новий сюжетний контент. Про що саме йде мова, ігротворці не розповідають.

Нагадуємо, що Observer System Redux має з’явитися у продажу приблизно тоді, коли і консолі наступного покоління, тобто наприкінці цього року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Layers of Fear отримає безкоштовне сюжетне доповнення

Layers of Fear

У четвер KONAMI нарешті покаже нові Silent Hill

Silent Hill

2 світи в одній грі: Medium | Огляд гри від Nikattica

Nikattica

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

The Medium перестане бути ексклюзивом Microsoft і вийде на PS5

Observer: System Redux у липні вийде на PS4 та Xbox One

observer

ПК-версія The Medium отримала першу знижку

Layers of Fear прямує до PlayStation VR

Layers of Fear