Розробники Pokemon взялися за абсолютно новий проєкт

Студія Game Freak вирішила відійти від класики та розробити щось нове для себе. У цьому їм допоможуть партнери з Private Division.

Компанії оголосили про свою співпрацю та про те, що вже мають ідею, яку будуть реалізовувати — це пригодницький бойовик під кодовою назвою Project Bloom. Гра знаходиться на ранніх стадіях розробки та запланована на 2026 фінансовий рік Take-Two Interactive — материнської компанії Private Division.

Ми дуже раді взятися за проєкт, що цілком та повністю відрізняється від того, що ми робили раніше. Private Division з самого початку були тим видавцем, з яким ми хотіли попрацювати. Їх досягнення та досвід дають нам впевненість у тому, що це буде дуже крута співпраця! І ми вже не можемо дочекатися, аби розповісти вам більше в майбутньому!

сказав представник компанії Game Freak, Кота Фурушіма

За останні десятиліття не знайдеться студії, що випустила більше культових проєктів ніж Game Freak. Ми готові допомогти їм розкрити свій потенціал. Для нас честь бути першим західним видавцем, що працюватиме пліч-о-пліч з такими талановитими людьми.

сказав генеральний менеджер Take-Two Interactive, Майкл Ворош

Поняття не маю, що у них має вийти, але дуже вже хочеться подивитися на результат! Шкода, доведеться чекати ще мінімум пару років.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Take-Two звільняє розробників. Kerbal Space 2 під загрозою?

Kerbal Space Program

Робити ігри доступними по підписці в перший день не вигідно

the outer worlds

Netflix анонсувала фільм по BioShock

netflix

Take-Two Interactive придбали розробників FarmVille за 12,7 млрд $

farmville

id Software подала судовий позов за використання слова “doom”

Take-Two Interactive закрили проєкт гри від Hangar 13, який вартував $53M

Take-Two змусили чітерів у GTA Online зайнятися благодійністю

Take-Two передумали купувати авторів DiRT та F1

dirt 5

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: