Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 показали… редактор зубів

Невеличкий звіт розробників S.T.A.L.K.E.R. 2 мали показати сьогодні ввечері на шоу від Microsoft. Однак виявилося, що на YouTube-каналі [email protected] відео ігор-учасниць почали відкривати передчасно, і от дійшла черга до S.T.A.L.K.E.R. 2.

Як і попереджали працівниики GSC Game World, цього разу вони не готували ні нового трейлера, ні свіжих ґеймплейних кадрів — лише невеличкі цікавинки, які дали би гравцям уявленням про стан виконаної роботи. Зокрема, нам показали моделі бійців “Обов’язку” та “Свободи” (які, до речі, ще не фінальні) та зауважили, що в грі з’являться нові угруповання. Далі справа дійшла до моделей зброї — різного вогнепалу в S.T.A.L.K.E.R. 2 буде аж 30 різновидів і на кожен з них можна бути навісити кілька корисних модифікацій.

А наостанок нам розповіли дещо справді незвичне. Як виявилося, працівники GSC Game World настільки захопилися створенням деталізованих персонажів, що фактично розробили свій редактор зубів! Тому кожен NPC у S.T.A.L.K.E.R. 2 без перебільшення матиме неповторну усмішку.

Наразі це все, що нам повідомили про гру. Втім, упродовж року розробники ще неодноразово потішать нас новими трейлерами, ігроладними роликами та іншими цікавинками.

Треба тільки почекати.

Читайте також

Розпочинається бета-тестування xCloud на ПК та пристроях Apple

xCloud

Wasteland 3 влітку отримає перше велике доповнення

Хідео Коджіма розробляє нову гру спільно з Microsoft

Grand Theft Auto V з’явиться у каталозі Xbox Game Pass

Відомо дати проведення та головних учасників E3 2021

Спокута CD Projekt RED та сюрприз для фанатів S.T.A.L.K.E.R. 2 — #PlayNews

Cyberpunk 2077

Творці S.T.A.L.K.E.R. 2 випустили відео, яке так чекали фанати

Весняний [email protected] у виконанні PlayUA

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: