Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вітають усіх з Гелловіном новим (ну майже) музичним відео

Нещодавно на офіційному YouTube-каналі ігротворчої студії GSC Game World з’явилося нове відео. У ньому представлено трек під назвою Mass, що звучатиме у S.T.A.L.K.E.R. 2 та анімований зняток прийдешнього проекту.

Окрім відео розробники також написали фанатам привітання з Гелловіном та нагадали, що зараз у Steam триває розпродаж, де серед багатьох проектів зі знижкою можна купити також їх ігри.

В Steam проходить Гелловінський розпродаж: настав час повернутися в Зону! :noice: Звичайно, якщо ви наважитесь…
https://store.steampowered.com/developer/GSC

Потрібна мужність, щоб увійти в Зону. Ті, хто вирішують стати сталкерами, зазвичай володіють певним життєвим досвідом і готові зіткнутися з небезпеками. В усякому разі, їм так здається.

Мутанти — вони здатні відправити вас на той світ такими шляхами, які не снилися вам навіть в найстрашніших кошмарах. Аномалії — навіть найсучасніші детектори не зможуть уберегти вас від переїзду в Зону на постійне місце проживання в вигляді останків. А ще люди. Зустріч з ними — часто найгірше, що може трапитися з вами в Зоні. Мутанти або аномалії можуть покалічити або навіть вбити вас. Але чи будуть вони по справжньому насолоджуватися процесом? Люди будуть.

Коли вам в наступний раз здасться, що ви стали свідком найжахливішого і химерного втілення смерті з можливих — Зона приготує вам черговий «сюрприз». Масу сюрпризів.

Щасливого Гелловіну і хорошого полювання, сталкери.

Нагадуємо, що не так давно автори S.T.A.L.K.E.R. 2 почали ділитися у соціальних мережах порівняннями локацій гри у нашому часі та до аварії на ЧАЕС. Так вже показали АТП на “Кордоні” та підземелля Прип’яті.

Читайте також

Поставте запитання розробникам S.T.A.L.K.E.R. 2

Песики + S.T.A.L.K.E.R. 2 = ♥

Найстрашніші моменти в іграх, від яких ми відкладали цеглу стоячи

Halloween

У S.T.A.L.K.E.R. 2 будуть локації з Call of Prypiat?

Дата виходу STALKER 2. Провальна Halo Infinite. XBOX Game Showcase (OLDboi)

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 та Halo Infinite, анонс Fable і нової RPG від Obsidian — PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R.2. Все, що відомо про STALKER 2 (OLDboi)