Розробники Star Wars Jedi: Survivor хочуть зробити трилогію

Star Wars Jedi: Survivor ще не встигла вийти, а керівник проєкту, Стіґ Асмуссен, вже розповів, що хоче зробити третю гру у серії. Про це він повідомив в інтерв’ю для IGN.

Асмуссен розповів, що його команда в Respawn Entertainment обговорювала майбутнє серії Star Wars Jedi та другу гру ще до релізу першої у 2019 році. Вони роздумували над тим, наскільки довгою має бути історія Кела Кестіса та в якому напрямку він рухатиметься далі.

Я завжди хотів бачити цю історію як трилогію. Як ми можемо провести Кала та його команду в нові місця, поза тим, що відбувалося та що ми зробили у першій грі.

Асмуссен, очевидно, не поділився жодними подробицями того, якою може бути третя гра в серії, однак зазначив, що для неї ймовірніше за все використовуватимуть рушій Unreal Engine 5, на відміну від другої гри, яку створюють на UE4.

Звичайно, це не буде легко. У нас є багато запатентованих речей, якими ми навантажили рушій, аби він робив те, що робить для Jedi зараз, і нам доведеться переробити деякі з них, аби ми могли використати їх на будь-якому новому рушії.

А поки ми чекатимемо подробиць чи як мінімум офіційного підтвердження третьої гри по Jedi, нагадуємо, що Star Wars Jedi: Survivor виходить 28 квітня на ПК, PlayStation 5 та Xbox Series X|S.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Без особливостей і хиб — Огляд Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

Патч Star Wars Jedi: Survivor позбавив ґеймерів DLC

Star Wars Jedi: Survivor DLC

Стрім Star Wars Jedi: Survivor… на ПК

star wars jedi survivor

“Найкращий не-ремейк року” — перші оцінки Star Wars Jedi: Survivor

jedi survivor header

Ігри Квітня: Star Wars Jedi Survivor, Dead Island 2, Sherlock Holmes The Awakened, Ghostwire Tokyo (Артем Лис)

04 Квітень 2023 thumb 2 2

Cистемні вимоги Star Wars Jedi: Survivor

star wars jedi survivor

Meet Your Maker, Dead Island 2, Star Wars Jedi: Survivor — Порадник Ґеймера: Квітень 2023

Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor перенесли на кінець квітня

star wars jedi survivor

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: