Розробники Star Wars Jedi: Survivor хочуть зробити трилогію

Star Wars Jedi: Survivor ще не встигла вийти, а керівник проєкту, Стіґ Асмуссен, вже розповів, що хоче зробити третю гру у серії. Про це він повідомив в інтерв’ю для IGN.

Асмуссен розповів, що його команда в Respawn Entertainment обговорювала майбутнє серії Star Wars Jedi та другу гру ще до релізу першої у 2019 році. Вони роздумували над тим, наскільки довгою має бути історія Кела Кестіса та в якому напрямку він рухатиметься далі.

Я завжди хотів бачити цю історію як трилогію. Як ми можемо провести Кала та його команду в нові місця, поза тим, що відбувалося та що ми зробили у першій грі.

Асмуссен, очевидно, не поділився жодними подробицями того, якою може бути третя гра в серії, однак зазначив, що для неї ймовірніше за все використовуватимуть рушій Unreal Engine 5, на відміну від другої гри, яку створюють на UE4.

Звичайно, це не буде легко. У нас є багато запатентованих речей, якими ми навантажили рушій, аби він робив те, що робить для Jedi зараз, і нам доведеться переробити деякі з них, аби ми могли використати їх на будь-якому новому рушії.

А поки ми чекатимемо подробиць чи як мінімум офіційного підтвердження третьої гри по Jedi, нагадуємо, що Star Wars Jedi: Survivor виходить 28 квітня на ПК, PlayStation 5 та Xbox Series X|S.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Electronic Arts працює над впровадженням реклами в самітніх іграх

star wars jedi survivor

Чи мріють дндшники про інші системи? | ч. 3 (Де Мої Куби?)

dmk thumbnail.3

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Реліз Star Wars Battlefront Classic Collection провалився через жахливий стан мультиплеєру

Star Wars Battlefront Classic Collection

Замість шутера про мандалордця Respawn розробляє гру у всесвіті Titanfall. Але це не Titanfall 3

titanfall

EA скасувала шутер про мандалордця від Respawn… але не ігри за ліцензіями Marvel

mandalorian

Чутки: Дві наступні Battlefield вийдуть в 2025 році

battlefield 6

Чутки: Творці Apex Legends працюють над грою про неназваного мандалорця у всесвіті «Зоряних війн»

Мандалорець