Розробники The Crew про автентичність ігрових локацій

Завтра відбудеться реліз машстабної гонкової MMO The Crew, а тому розробники не згаяли можливість похвалити свій проект напередодні виходу. У нещодавньому інтерв’ю ігророби звернули особливу увагу на те, наскільки достовірно їм  вдалося реалізувати ігрові локації.

Перед тим, як почати роботу над грою, протягом декількох місяців ми вивчали Сполучені Штати Америки. Ми досліджували практично все: архітектуру, транспорт, правила дорожнього руху, клімат, рослинність і багато іншого. Усі ці елементи детально проаналізували. Ба більше, ми навіть вирушали в подорож містами Америки, щоб побачити все на власні очі. Наприклад, у Детройті ми витратили багато часу, спілкуючись зі справжніми стрітрейсерами у спробі передати їхній світ якомога точніше. Детройт славиться виробництвом автомобілів і є символом автомобільної культури. Саме з нього ми й почали своє дослідження.

Нагадаємо, у The Crew для дослідження буде доступна мапа Америки розміром у 5000 квадратних кілометрів, на якій ви разом з командою друзів змагатиметеся з іншими командами.

the_crew_map

Читайте також

Тиждень швидкості у GTA Online: подвійні винагороди і безкоштовні мотоцики

Фернандо Алонсо та інші пілоти “Формули-1” ганяють на карантині у rFactor 2

Path of Titans дозволить вам стати динозавром

Path of Titans

Огляд The Crew 2

The Crew 2

Neverwinter Sword of Chult добереться до консолей зовсім скоро

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Чого очікувати від The Crew 2?

The Crew: Подорож на Захід | ЗАПИС

Розробники Driveclub перейшли у Codemasters

Популярне