witcher 2

Російський слід у “Відьмаку” від Netflix більший, ніж могло здаватися

Автор: Наталія Манзуренко

Сьогодні я мирно слухала музику, Spotify підбирав для мене саундтреки, пов’язані з “Відьмаком”, і день був чудовий, і пташки співали, але раптом щось пішло не так. Я звернула увагу, що композиторку одного зі саундтреків до “Відьмака” від Netflix звати Соня Бєлоусова.

“Йой, яке слов’янське ім’я”, — подумала я, але Google одразу показав це. Пітєрбург, значить… Стало дуже неприємно, і Spotify довелось послати до біса. Spotify, навчись уже не підганяти мені русню! Для справедливості додам, що Бєлоусова писала музику лише до 1-го сезону (зокрема, вона є співавторкою відомої пісні “Киньте гріш відьмакові”), далі вона зникає.

Утім, нумо ще поглянемо, хто ж над звуком в серіалі працював? Наступне ім’я, яке привертає увагу — Лєонід Ґрібанов. Ось, власне, посилання на цю особу. Товаріщ Лєонід працював не лише над “Відьмаком”, а й над “Домом Дракона”. Але де докази, що він русня, запитаєте ви? А дуже просто, ось його сторіночка у ФБ, де теж вказаний пітєрбург.

Над бездарними візуальними ефектами працювала Алєксандра Антоновіч, і тут вказано Ванкувер, Канада. Але ось ми відкриваємо інше посилання, і… Ой, а що це таке? Та це ж шмата триколорна! Канадійці, ви там обережніше, поки вам окупантську культуру не нанесли в хату на підошві.

Продовжуємо вивчати талановиту команду, яка намалювала потворного дракона та почорнілі очі Кавілла. Ще одне ім’я в списку — Ніколай Потапов. Переходимо за посиланням і… так, бачимо пропагандиський рососіянський фільм “Сталінград”, кіно для здергадованого глядача “Йолок”, а для любителів дідів на палках, які ностальгують за минулим, у комплекті ще йде фільм “Т-34”.

Виявляється можна на двох стільцях всидіти — і на Netflix, і над рососіянським кіно працювати, яке генерує копійчину в терористичну державу, яка кидає на нас бомби, ви ж пам’ятаєте, правда?

А які люди за камерами стоять? Гм… Вєра Жматова. Ніби й жіночка живе в Угорщині, але щось її обличчя не викликає довіри. Далі довелось гріх на душу брати, але вона є на сумнозвісному Вкантактє, постить мовою терористів та вказала, що вчилась на болоті під назвою мічурінск. Як би жіночка не косила під угорку, та інтернет все бачить.

Добре, відійдемо вже від візуальних ефектів і звуку. А що там по акторах, запитаєте ви? А в акторському складі теж є представники терористичної держави. Андрєй Курґанов, актор московського театру, потрапив в список акторів. Думаєте, це він у гримі на фото? Ні, це типовий вигляд середньостатистичних рососіянців.

Тож певним чином пазл склався, і тепер нема нічого дивного в тому, що серіал “Відьмак” є поганою адаптацією свого першоджерела — у серіалі виявилося забагато російських слідів, а ми ж із вами знаємо, що русня вміє лише споганювати, а не творити хороше.

Прийдешній третій сезон точно не виправить ситуацію, бо якби там справді були хоч якісь поліпшення, Генрі Кавілл таки продовжив би свій контракт. Уже тільки це є вагомою причиною його не дивитися… але після всього написаного вище цих причин стало тільки більше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Спогади про Blast Paris Major — останній з епохи CS:GO

Автор: Андрій Присяжний

vitality 1

Усе, що показали на Playstation Showсase 2023

Автор: Гладкий Максим

spider man 2

Що покажуть на фестивалі еротичного кіно “Best Erotic Shorts-4” (18+)

Автор: Микола Єрьомін

У «Луна Нова» день відкритих дверей — Враження від першого тому манґи «Академія відьмочок»

Автор: Лук'янчук Орест

Академія відьмочок

Як правильно вибрати сандалі у 2023?

Автор: PlayUA

sandals 01

Вишиванка в іграх: від «Козаків» і до Splinter Cell

Автор: Олег Куліков

Розбираємо актуальний стан Call of Duty: Warzone 2.0

Автор: PlayUA

Call of Duty: Warzone 2

Ігрові ноутбуки від Acer Predator Helios 16 та Predator Helios 18 — відтепер в Україні

Автор: Микола Єрьомін

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: