Rust примусово визначає стать персонажа за допомогою SteamID

Багатокористувацький виживастик із відкритим світом Rust, як виявилось, примусово прив’язує різноманітні дані персонажа, зокрема стать, колір шкіри та розмір геніталій, до SteamID. Головний біль гравців всього світу полягає в неможливості змінити ці характеристики пізніше.

Примусове прив’язування статі з’явилося відразу після випуску оновлення, що додало в іграшку моделі персонажів обох статей. І хоча гра від першої особи, повністю персонажа можна побачити тільки на екрані інвентарю, та й взагалі стать ніяк не впливає на ігролад. В Інтернеті почався неабиякий срач, який захопив, наприклад, Reddit.

«Мене це не бентежитиме так сильно, якщо в цьому буде більший елемент випадковості, і характеристики не прив’язуватимуться до мого профілю Steam назавжди», — відреагував на новину SexyMrSkeltal, користувач Reddit.

Продовженням суперечки щодо доречності цих змін стали заяви про те, що гравці хочуть мати більше контролю над забавкою, яку вони придбали за власні гроші.

Rust_experimental_wallpaper

Один з головних розробників гри, Ґері Ньюман (Garry Newman), спробував заспокоїти гравців, розказавши більше про механізм створення персонажа. Він розповів, що характеристики головного героя розраховуються за допомогою генератора псевдовипадкових чисел, а SteamID використовується в якості даних, що ініціалізують алгоритм. Тож під час початку нової гри алгоритми використають той же SteamID та підуть тим самим шляхом, що і вперше. Поки що неясно, чи заспокоїли ці подробиці матусиних крикунів, але вони точно зацікавили любителів зазирнути за лаштунки процесу розробки відеоігор.

Читайте також

PlayNews #270 — Dota 2, Rust…

Трейлер The Wild Eight показав кооперативне виживання на Алясці

Devolver Digital анонсувала симулятор вʼязня SCUM

Кооперативний виживастик The Wild Eight вийшов на Kickstarter

Огляд The Flame in The Flood

The Flame in the Flood — дата релізу і поради з виживання

Прев’ю ARK: Survival Evolved

DayZ — плани, ціна, вихід фіналки

Популярне