web analytics

Rust примусово визначає стать персонажа за допомогою SteamID

Багатокористувацький виживастик із відкритим світом Rust, як виявилось, примусово прив’язує різноманітні дані персонажа, зокрема стать, колір шкіри та розмір геніталій, до SteamID. Головний біль гравців всього світу полягає в неможливості змінити ці характеристики пізніше.

Примусове прив’язування статі з’явилося відразу після випуску оновлення, що додало в іграшку моделі персонажів обох статей. І хоча гра від першої особи, повністю персонажа можна побачити тільки на екрані інвентарю, та й взагалі стать ніяк не впливає на ігролад. В Інтернеті почався неабиякий срач, який захопив, наприклад, Reddit.

«Мене це не бентежитиме так сильно, якщо в цьому буде більший елемент випадковості, і характеристики не прив’язуватимуться до мого профілю Steam назавжди», — відреагував на новину SexyMrSkeltal, користувач Reddit.

Продовженням суперечки щодо доречності цих змін стали заяви про те, що гравці хочуть мати більше контролю над забавкою, яку вони придбали за власні гроші.

Rust_experimental_wallpaper

Один з головних розробників гри, Ґері Ньюман (Garry Newman), спробував заспокоїти гравців, розказавши більше про механізм створення персонажа. Він розповів, що характеристики головного героя розраховуються за допомогою генератора псевдовипадкових чисел, а SteamID використовується в якості даних, що ініціалізують алгоритм. Тож під час початку нової гри алгоритми використають той же SteamID та підуть тим самим шляхом, що і вперше. Поки що неясно, чи заспокоїли ці подробиці матусиних крикунів, але вони точно зацікавили любителів зазирнути за лаштунки процесу розробки відеоігор.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony перетворить Palworld на велику медіафраншизу

palworld

Творці Wizard with a Gun від Devolver Digital закрили студію через погані продажі

Wizard with a Gun

Valheim отримала останнє велике оновлення перед повноцінним релізом

vailehim ashlands

Виживастик від Blizzard мав стати сумішшю Minecraft та Rust — Деталі скасованого проєкту компанії

Blizzard Survival

Найгірша гра 2023 року досягла аж 0 гравців у Steam

the lord of the rings gollum

Вишиванка в іграх: від «Козаків» і до Splinter Cell

Алека Болдвіна знову судитимуть через стрілянину на зйомках «Іржі»

Алекс Болдвін

1 500 000 за 2 тижні — вампірський виживастик V Rising став новим хітом Steam

wallpapersden.com v rising hd gaming 1920x1080