S.T.A.L.K.E.R. 2 анонсовано! Гра має вийти у 2021 році

Це сталося! Небеса почули ваші молитви! S.T.A.L.K.E.R. 2 анонсовано, розробляє гру GSC Game World, а вийти вона має у 2021 році.

Саме це ми довідалися із раптового анонсу Сергія Григоровича на його сторінці у Facebook. Примітка: скріншот було зроблено вночі, просто попередніх 10 годин я все чекав, чи не з’явиться після нього повідомлення  з текстом “Кек” абощо. На щастя (чи на жаль), цього не сталося. Але сміху би було!

У комплекті з дописом Григоровича ішло посилання на офіційний сайт гри, де наразі є лише назва, пошта для сповіщень, а також вказівка на 2021 рік. До слова, першим з-поміж інших посилання на сайт опублікував інший відомий Сергій — Гальонкін (до речі, західна преса якось напрочуд часто плутає цих чоловіків). Він же і натякнув на те, що S.T.A.L.K.E.R. 2 розробляють на Unreal Engine 4.

Наразі це все, що нам відомо стосовно гри. Ми вже звернулися до розробників, і як тільки стане відомо щось нове, то відразу вам повідомимо. Ну а поки що гайда ділитися в коментарях враженнями після довгожданого анонсу S.T.A.L.K.E.R. 2

Читайте також

Нарешті показали перший скріншот S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker 2

Розробники з GSC Game World також працюватимуть удома

stalker

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Антон Большаков — про славу, гроші та найуспішнішу українську студію

Антон Большаков / AB Games

Шифр S.T.A.L.K.E.R. 2 нарешті розгадали!

Розгадка шифру S.T.A.L.K.E.R. 2 просувається далі

stalker

Другу частину шифру S.T.A.L.K.E.R. 2 розгадали!

S.T.A.L.K.E.R. 2 розробляють на Unreal Engine 4

Популярне