S.T.A.L.K.E.R. 2 анонсовано! Гра має вийти у 2021 році

Це сталося! Небеса почули ваші молитви! S.T.A.L.K.E.R. 2 анонсовано, розробляє гру GSC Game World, а вийти вона має у 2021 році.

Саме це ми довідалися із раптового анонсу Сергія Григоровича на його сторінці у Facebook. Примітка: скріншот було зроблено вночі, просто попередніх 10 годин я все чекав, чи не з’явиться після нього повідомлення  з текстом “Кек” абощо. На щастя (чи на жаль), цього не сталося. Але сміху би було!

У комплекті з дописом Григоровича ішло посилання на офіційний сайт гри, де наразі є лише назва, пошта для сповіщень, а також вказівка на 2021 рік. До слова, першим з-поміж інших посилання на сайт опублікував інший відомий Сергій — Гальонкін (до речі, західна преса якось напрочуд часто плутає цих чоловіків). Він же і натякнув на те, що S.T.A.L.K.E.R. 2 розробляють на Unreal Engine 4.

Наразі це все, що нам відомо стосовно гри. Ми вже звернулися до розробників, і як тільки стане відомо щось нове, то відразу вам повідомимо. Ну а поки що гайда ділитися в коментарях враженнями після довгожданого анонсу S.T.A.L.K.E.R. 2

Читайте також

Віртуальне майбутнє від Sony — PlayNews #364

Borderlands 3

Все, що відомо про S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2

Стрім альфа-версії S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробка S.T.A.L.K.E.R. 2 просувається за планом (гра вийде вчасно!)

S.T.A.L.K.E.R 2 подала ознаки життя!

Chernobylite покаже вам такі жахи Зони, яких ви ніколи не бачили у S.T.A.L.K.E.R.

Chernobylite

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв’ю з Олегом Яворським

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв'ю з Олегом Яворським (Games Gathering 2018)

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

Популярне