S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде в дочасному доступі Steam, або Що коїться з комунікацією розробників?

На сторінці S.T.A.L.K.E.R. 2 у Humble Store днями з’явилося попередження, що гра має вийти в дочасному доступі Steam, а отже вона ще перебуває в розробці й на момент продажу не буде до кінця готовою.

Само собою, мережею тоді вмить почали ширитися чутки про можливу дату релізу, де часто фігурував саме цей тиждень. Утім, працівники GSC Game World спростували чутки, сказали, що це просто помилка крамниці, пообіцявши повідомити працівників Humble Store, і лаконічно запевнили, що S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде в дочасному доступі. Блок із попередженням у Humble Store після цього зник.

Що цікаво, сталося це вже після офіційного перенесення гри на 2023 рік. Ситуація з Humble Store і попередженням про дочасний доступ виглядає досить дивно, бо сталося це не в перші дні передпродажу, як часто буває у випадку “людської помилки”, а вже після певного очікування — навряд чи би Humble самовільно змінювали щось на сторінці гри.

До всього, показовою є ситуація зі сторінкою гри в Steam. Нагадуємо, там від 7 вересня, коли було скасовано перездамовлення гри в крамниці Xbox, стоїть вказівка на грудень 2023 року. Розробники запевняли, мовляв, ща насправді це просто “2023 рік”, а згадка про грудень є автоматичною заглушкою Steam. Що теж досить дивно, бо подібних прецедентів з груднем раніше не траплялося — у Steam ігри без конкретного вікна релізу зазвичай просто мають вказівку року, як-от тут чи тут. Проте гаразд, навіть якщо грудень був проставлений автоматично, то чому ж розробники, помітивши спантеличення деяких гравців, за стільки часу самостійно не замінили заплановану дату релізу на просто 2023?

Такі дрібниці, накопичуючись разом, справляють не надто приємне враження. Сподіваємося, що розробка самої гри зараз перебуває в кращому стані, ніж комунікація розробників зі спільнотою.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

S.T.A.L.K.E.R. 2 в руках росіян. Що коїться, де зрада? (Аномальний Притулок)

русня2 (2)

[ОНОВЛЕНО] Русня виклала крадений білд S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker 2 mill s.t.a.l.k.e.r. 2

У Steam роздають Hue та Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

warhammer 40,000 gladius relics of war

Український дизельпанк-екшн Erra: Exordium вийшов у дочасному доступі Steam

erra exordium

Steam вводить можливість брати пробники

Dead Space 2023 рімейк

У Steam набирає обертів «Фестиваль Спорту 2023»

Фестиваль Спорту

Уламки GSC Game World: як закриття в 2011 році вплинуло на українські інді-ігри? (Аномальний Притулок)

українське інді

Українська Speed Crew пішла “на золото”

speed crew

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: