S.T.A.L.K.E.R. 2 створюють на Unreal Engine 5

Те, що прийдешній S.T.A.L.K.E.R. 2 від вітчизняної ігротворчої студії GSC Game World створюють на рушії Unreal Engine було відомо досить давно. Про це офіційно повідомили ще на самому початку 2020 року, тоді ігротворці також оприлюднили славнозвісний рендер батону.

Та от після того як відбулася презентація Unreal Engine 5 — нової версії рушія, розробників засипали питанням щодо того, на якій саме версії працюватиме S.T.A.L.K.E.R. 2. Автори проекту зі свого боку намагалися уникати цього запитання і говорили, що повідомлять про це згодом.

Час настав, нещодавно GSC Game World опублікували допис, де повідомили, що гра створюється на 5 версії рушія від компанії Epic Games. А ще розробники показали скріншот безпосередньо з середовища розробки. На ньому зображено фрагмент якоїсь локації з тунелем та зламаним сухим деревом. Також у нижній частині екрану можна побачити деякі пропси гілля та дерев, що використовуються для заповнення ігрового світу.

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl — раз; S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky — два; S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat — три; S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl — чотири. Unreal Engine — п’ять.

GSC Game World

Нагадуємо, що S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl має побачити світ 28 квітня 2022 року на ПК та Xbox Series X|S. Передзамовлення на гру вже відкрито.

Читайте також

Персонаж з демки Unreal Engine 5 став героєм Fortnite

Fortnite

Rocket League перенесуть на Unreal Engine 5, але не скоро

Koch Media стала видавцем фізичних копій S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

Інтерв’ю з Розробниками S.T.A.L.K.E.R. 2: MORGENSHTERN, російська в Трейлері, Валюта Гри, Системні Вимоги | OLDboi

Підсумки Е3 2021: Elden Ring, перемога Microsoft та передозування анонсами

E3 2021

Microsoft, S.T.A.L.K.E.R. 2 та присмак зради (підсумки E3) — #PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Гайпожер #3 (RendarosUA)

Відкрито передзамовлення S.T.A.L.K.E.R. 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: