S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде у квітні наступного року. Показали перший ігролад

З моменту анонсу S.T.A.L.K.E.R. 2 від вітчизняної ігротворчої студії GSC Game World пройшло вдосталь часу. Але з тих пір розробники фактично нічим з нами не ділилися, і ось ми нарешті дочекалися. Тепер нам продемонстрували одразу і все. У межах виступу Microsoft та Bethesda на E3 нам показали перший ігролад довгоочікуваного проекту, який всі так чекають. Зробили це у вигляді, класичних для серії, байок біля ватри. Головний герой з іншими персонажами обговорювали різні ситуації.

Можна побачити і перестрілки, і збір артефактів на мальовничих болотах, де повно аномалій. Показали сутичку з кровососом у темному підвалі на кшталт тої, що на початку першої гри серії. І все це з тією самою атмосферою та справді новою графікою.

На цьому сюрпризи не закінчуються. Стала відома повна назва гри, вона, як і усі попередні частини, має підзаголовок. Отож, проект називається  S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. А що найголовніше, нам нарешті повідомили дату релізу — 28 квітня 2022 року. Передзамовлення відкриваються уже сьогодні.

Вихід планується на ПК та Xbox Series X|S. На релізі проект буде доступний у Game Pass. Сподіватимемося, що розробники після такого показу почнуть показувати нам щось новеньке більше та частіше.

Читайте також

Нестача ґеймпадів: У Microsoft не виходить задовольнити попит на контролери Xbox

Xbox ґеймпад

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

stalker 2

Скасовано російську озвучку для S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl!

S.T.A.L.K.E.R. 2

Наступного року Summer Game Fest проведуть наживо

Джефф Кіллі

Офіційний рестрім Summer Game Fest

Summer Game Fest

Microsoft будує ігрову платформу на наступні двадцять років

Xbox

Чутки: За франшизою Minecraft роблять стратегію

Minecraft

Розклад найважливіших презентацій “замість Е3”, які транслюватиме PlayUA

Starfield

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: