Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 розповіли про стан консольної версії

Це не навчальна тривога! Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 знову порушили тишу! На офіційному сайті Xbox з’явився допис із розбором ґеймплейного відео, оприлюдненого нещодавно, та подробицями розробки консольної версії гри.

Здогади спільноти підтвердилися: ми дійсно гратимемо за сталкера на прізвисько Скіф. Тут GSC Game World вирішили не зраджувати своїй традиції змінювати протагоніста в кожній грі серії.

Показана у відео сцена розгорталася в зруйнованій школі на околиці Прип’яті. Це місце зажило лихої слави, і ніхто зі сталкерів не ризикував йти туди добровільно. Навіть Скіф сюди забіг лише тому, що насувався викид (теж показаний у ролику) і сталкеру слід було десь сховатися. Втім, усередині ми побачили багаття та цілком обжитий закуток — і нам натякнули, що прихисток належить знайомому персонажу. От тільки знайомому гравцям чи самому Скіфу — цього наразі ми не знаємо.

Також нам розповіли про стан розробки гри на Xbox. Усе поки йде за планом і розробники впевнені, що S.T.A.L.K.E.R. 2 належно працюватиме на всіх платформах та повністю відповідатиме дорелізним обіцянкам.

Ну а найголовніше: у день свого релізу S.T.A.L.K.E.R. 2 відразу ж буде доступним у Game Pass. Чи буде так само і в ПК-версії підписки, наразі не відомо.

Читайте також

[РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ] Середньостатистичний український гравець (за версією PlayUA)

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Новітня гарнітура від Xbox може вас здивувати (а може не здивувати)

Xbox Wireless Headset

Таємниця мертвого журналіста: нову частину шифру S.T.A.L.K.E.R. 2 уже розгадано

Опубліковано новий саундтрек S.T.A.L.K.E.R. 2 і не тільки

Xbox Game Pass: 5 ігор, які я відкрив для себе за допомогою підписки Microsoft

Xbox Game Pass

Яким міг бути скасований ремастер GoldenEye 007 для Xbox?

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розгадуємо новий код S.T.A.L.K.E.R. 2 разом із вами (Стрім)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: