Saboteur та Mirror’s Edge за безцінь. Зимові знижки у крамниці ЕА можуть здивувати!

Поки ми всі приглядалися до знижок у Steam, розпродаж Electronic Arts в їхньому власному магазині мовби пройшов повз, а дарма. Адже там можна придбати, наприклад, відому незвичним візуальним рішеннями Saboteur майже за безцінь, а саме 23,80 гривень. Проте й це не все цікаве, що там можна знайти.

Наприклад майже за безцінь можна вихопити дилогію Mirrors Edge, яка вартує тут 45,90 за першу частину і 11,45 за другу, тоді ж як у Steam вони коштують по 69 кожна. Стільки ж там коштує і доволі шановна й досі фанатами гра Alice: Madness Returns, яка в магазині ЕА вартує лише 22,90.

Для фанатів стратегій тут теж є цікаві пропозиції, наприклад можливість купити всі ігри серії SPORE за трохи більше ніж 150, тоді як на розпродажі у Steam цей набір коштує 247. Те ж саме і з іграми серії Command and Conquer, доповнення Command & Conquer 3: Kane’s Wrath коштує 23,80 замість 124. Ще можна придбати Command & Conquer: Red Alert 3 не за 174, а 91,80. Також є унікальна для крамниці EA пропозиція: набір Command and Conquer Ultimate Collection, що містить 10 класичних ігор серії і коштує 223,60. Для більшості ігор з набору це єдина легальна можливість в них пограти.

Про фанатів шутерів теж не забули, наприклад можна взяти Medal of Honor за 68,85 замість 104 у Steam. А для прихильників протистояння зомбі, серія шутерів Plants vs. Zombies тут доступна повністю і теж зі знижкою 85%. А прихильники пригод точно оцінять приємнішу ніж у Steam ціну на вʼязану дилогію Unravel, які коштують по 91,80 замість 139.

Це звісно не всі чудові пропозиції, проте найпомітніші. На завершення лише варто згадати, що тут доступні ще й ретро ігри, як от серії SimSity, Dungeon Keeper, Ultima та інші. І майже всі вони вартують трохи більше ніж 20 гривень, що дуже приємна ціна для цих проєктів, зважаючи на їхній вік. 

Єрмаков Кірілл

  • Дуже об'єктивно, бо я вже закупився іграми у Стімі іграми, що починаються з 19 гривень до 80 і це не інді, а добротні ігри з хорошим бюджетом. Мій Стім дек забезпечений контентом на рік вперед, єдине що купив від бажання пограти, це Відьмака3, Кіберпанк, Контрол, Евротреки та новий Prey ( ціна шок🙃).

      • Є класична Prey (2006) де ми граємо за індіанця, що потрапляє на космічний корабель прибульців. А є Prey, де протагоніст бореться з мішками.

        • А, он воно що. Дякую за пояснення. Я вже думав, що щось пропустив)

      • Дуже, особливо на іграх, що придбані в Стім, через Стімдек,я прямо кайфую від мультиплатформи.( підтримка всіх(або майже всіх) плюшок та клавіш+ сенсорні панельки) це добре реалізовано на апках з зеленою галочкою(повністю пристосовано до Стім Дек). На важких, для графіки іграх треба трошки зменшити налаштування. Я грав у Дум, Кіберпанк, Халф Лайф1, Стрей. Ігри що з жовтою як із зеленою позначкою, працюють одразу без налаштувань( іноді потрібно підкорегувати розкладку). Якщо заморочуватись, щоб ставити сторонні застосунки, треба їх переносити у пам'ять вже встановленими та додавати еxe ник до бібліотеки. Найважче грати у стратежки, але я через перехідник підключаю до клавомиші та телевізора, та граю на великому екрані. Інді ігри просто створені для цього пристрою, як і всі ретро ігри, що відкладали на потім. Це лінукс, тому у мене стоїть емулятор, але ще не дійшли руки, але поюзати ігри до Ps3,можна. Що ще, дуже добре грати в шутери, головне щоб не бомбило від гри в мультиплеері з Клавомишами, але тут можна так само робити, але трошки втратити портативу. Так на Думі грав 1,5 години без підзарядки, думаю, можна налаштувати і на більше двух годин. Half life, грав з перервами, без підзарядки 4 години. Замінив сам SSD на 1 tb, та поставив Steam Os ( штатно йшла на 64гб), Поклеяв плівку, бо маю двох чудових дітей. Якщо грати довго, краще опирати руки на стіл чи на ноги, але мені по приколу використовувати гіроскоп, тому я грав стоячі , або сидячи з витягнутими руками, щоб краще цілитись і виконувати повороти. До сенсорних панелей треба звикати, але вони повністю заміняють маніпулятор(навіть кліки роблять), текст в іграх де це потрібно можна вводити сенсорним єкраном, або аналоговими стіками чи сенсорною панелькою(як мишкою на та приставках), чи ідеально : підключити блютуз клавіатуру для таких речей. Що ще, екран має хороші кути огляду, тому я граю усюди, в туалеті, на дивані, на підлозі, стоячи у всіх можливих позиціях, можна підключити геймпад( я маю тільки від Свіча, ipega, тому тільки через кабель ). Зараз дуже смачні знижки, ігри від 19 гривень до 100 і це не інді(вони чомусь дорожчі) а топи на всі смаки. Якщо не заморочуватись а просто придбати даний Пк та ігри в Стімі, то не треба займатись магією та шаманством з налаштуванням, все працює, головне це хороший інтернет, навіть бібліотеки самі завантажуються при першому запуску games. Але мене цікавить більш експерименти, тому у мене в планам поставити дуалбут. Забув сказати про Пк, режим, що підтримує завантаження програм для роботи та мистецтва, без магазину-оболонки Steam, дозволяє працювати з текстовими файлами, ставити скрипти та моди на систему, поставити Епік гейм стор та Гог, все завдяки інструкціям з гуглу( ви не думайте я не такий розумний). Грати з ПК режиму теж можна.

        • я як раз відношусь до гравців клавомиші, більш ніж до консолей. На геймпадах тільки игри типу Бетмен Аркхем, та щось типу Raiders Republic грає, але в дитинстві якось на консолях грав 8 - 32 бітках, геймбоях всяких і якось виходило)) А кажуть що в Україну не продають стім деки? як ви купили?

          • З США, купив б/в на 64 ГБ, але в нас теж вже є їх повно в продажі як нових так і вживаних, просто мені через знайомих побратима, перевезли, тому можна сказати:з безкоштовною доставкою. Я мав досвід гри на геймпадах на PS3, Nintendo Wii, Xbox(придбав під час ковіду), але враховуючи ,що теж все життя на, Пк з клаво-мишею, перехід був майже безболісним, окрім шутерів, за тиждень, вже можна грати
            Пи.си до Стімдека можна все під'єднати і грати вже з монітором і клавіатурою, мишею, графічним планшетом рулем, іноді треба танці з бубном, але стандартні монітор та мишка з клавіатурою запрацюють одразу.

  • В GamePass купа ігор EA і не тільки, мені вистачає, зараз взагалі не купую ігри

EA проводить нову масштабну хвилю скорочень

EA продовжує реструктуризацію — скорочення торкнулися одразу кількох напрямків, включаючи службу підтримки гравців, рекрутинг, IT…

38 хвилин

Rockstar оприлюднила офіційну вартість GTA VI

Компанія Rockstar Games нарешті оголосила ціну на GTA VI, підтвердивши при цьому, що на момент…

2 години

Японія створить окрему держустанову для просування аніме, манґи й відеоігор у світі

Уряд Японії розпочав підготовку до створення окремої установи, яка просуватиме вітчизняні творчі продукти (музику, аніме,…

3 години

У World of Warcraft з’явився сервер, де грають тільки ШІ-боти, що відмінно імітують людей

Фанат World of Warcraft під ніком Mr-Nilsson_85 створив приватний сервер, населений не живими гравцями, а…

3 години

Хто стоїть за грою? У VARTA з’явилися сторінки розробників

Тепер у нас є окремі сторінки студій та компаній. Якщо раніше доводилось перевіряти кожну гру…

5 години

Книга про створення серії GTA вийде українською — видавництво MAL’OPUS відкрило передзамовлення

Якраз напередодні старту продажів GTA VI видавництво MAL’OPUS влучно анонсує українське видання книги «У розшуку:…

6 години

This website uses cookies.