Святі галичани боротимуться за космічні скарби в українському шутері SAND

За переглядом виставки PC Gaming Show я зловив себе на думці, що не був готовий почути там звуки трембіти й українську мову. Ось таке перше враження справила гра SAND від львівської студії Hologryph — перший проєкт на великій західній презентації, який представляли українськомовним трейлером.

SAND — це альтернативна історія Землі, де не було Першої світової війни. Проте був неймовірний технічний розвиток, що дозволив людству космічні подорожі. Аж ось на планеті Софія, одній із найбагатших колоній Австро-Угорської імперії, сталася екологічна катастрофа.  Переселенці втекли, колонії занепали… і тільки галицькі авантюристи лишилися підкорювати неозорі піски планети, намагаючись відшукати неймовірні скарби. 

Гра поєднуватиме у собі PvE і PvP режими, матиме відкритий світ і можливість розвитку. Нам будуть доступними Трамплери — такі собі самохідні фортеці для зберігання зібраного і пересування світом, які можна буде вдосконалювати в ході гри.

Знаємо, що у більшості неоднозначні думки стосовно видавця гри — tinyBuild. І тут найдоречніше буде почути самих розробників.

На жаль, про tinyBuild ходять всякі чутки, але вони ґрунтуються лише на тому, що один зі співзасновників, Алекс Нічипорчик, спілкується російською. У tinyBuild три засновники: американець, британець та Алекс — латвієць.

tinyBuild видає ігри студій з російським походженням, але, наскільки я досліджував (бо мені то теж важливо), всі команди виїхали з росії.

сказав Максим Храпай, керівник Hologryph,  у розмові з порталом Na chasi

Дати релізу, на жаль, поки немає, однак вже можна додати гру до списку бажаного на сторінці гри в Steam. Крім ПК, SAND також вийде на PS5 та Xbox Series X|S.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Створення космосу вдвох — Інтерв’ю з розробниками української гри Space Killer

Space Killer

Пограйте в демку української карткової гри Menace from the Deep

p.ua.menace from the deep

Senua’s Saga: Hellblade 2 матиме українську локалізацію і вийде в травні

Senua's Saga: Hellblade 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

Prince of Persia: The Lost Crown

Краще пізно, ніж ніколи. Емоційний відеоогляд Elden Ring (BEnderUA)

ер2гти1

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam

Що ви придбали (чи подарували) на Зимовому розпродажі в Steam?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: