ScreaM зібрав команду для виступу на Twitch Rivals з Valorant

Бельгійський “one tap machine” — Аділь ScreaM Бенрлітом анонсував склад команди, з якою виступить на турнірі Twitch Rivals з Valorant

Компанію Аділю складуть колеги з Counter-Strike сцени, а саме Якоб pyth Моруярві, Оскар mixwell Канелас, Ардіс Ardiis Свареніекс та Вільям draken Сундін.

Активність ScreaM в Valorant була помітна практично від початку бета-тесту. Він відіграв чимало матчів, часто стрімив гру на своєму twitch-каналі та регулярно демонстрував дива влучності, які свого часу принесли Аділю славу. 

Незважаючи на блискавичну реакцію гравця, останній його виступ на професійній сцені відбувся 12 вересня 2019 року, коли команда Аділя GamerLegion поступилася BІG з рахунком 2-0. Також гравець пробував себе у WESG 2019 West Europe Closed Qualifier, де виступав з міксом під теґом PrinceAdil, але і цей виступ завершився двома поразками. Наразі Scream зв’язаний контрактом із GamerLegion, які свого часу посадили Аділя на лавку запасних, а згодом просто розпустили команду.

Турнір пройде в онлайні з 5 по 8 червня цього року. Європейський регіон буде розбитий на два дивізіони по 16 команд, а призовий складе 49 000 доларів США.

Склад команди Scream:

  • Аділь ScreaM Бенрлітом
  • Якоб pyth Моруярві
  • Оскар mixwell Канелас
  • Ардіс Ardiis Свареніекс
  • Вільям draken Сундін

Читайте також

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

У Valorant нарешті з’явився режим Deathmatch

Чіпси та нова Call of Duty, бета Marvel’s Avengers — PlayNews

Valorant

Twitch знову забанив S1mple та Zeus… а от шахраїв досі не чіпає

Новим агентом Valorant стане німецька винахідниця Killjoy

Killjoy

Новий Xbox за $300, рекорди The Last of Us 2, конкурент Twitch — PlayNews

Dr DisRespect

Dr.Disrespect заблокували на Twitch. Цього разу, можливо, назавжди

Джеймс МакЕвой зіграє в FIFA 20 на Twitch

Популярне