SEGA анонсувала продовження “cудового бойовика” Judgement

Учора SEGA провела цілком очікувану презентацію Lost Judgement — продовження “судового бойовика” від творців серії Yakuza. “Очікувану”, бо днем раніше назва і обкладинки гри випадково засвітились у японській крамниці PSN, а минулого тижня видавництво натякало на певний анонс, пов’язаний із Judgement.

Події гри розгортатимуться не лише в знайомому токійської районі Камурочо, а й у Йокогамі, знайомій гравцям за Yakuza: Like a Dragon. Детектив Такаюкі Яґамі знову допомагатиме своїм друзям-юристам у рослідуванні заплутаної справи, однак цього разу все буде серйозніше — і це стосується не лише історії, а й ігроладних поліпшень. Зокрема, в ході основного сюжету нам доведеться під прикриттям опинитися у школі, де гравців чекатиме чимало прихованих ситуацій та завдань. Додаткові розслідування теж отримають оновлені системи збору доказів, обшуку, допиту й стелсу. Не залишилася без новинок і бойова система: до акробатичного стилю Лелеки та супершвидкого стилю Тигра додати стиль Змії, який вимагатиме значно тактичнішого підходу.

А тепер найголовніше: Lost Judgement вийде обох поколіннях PS та Xbox 24 вересня одночасно у всьому світі. Зважаючи, що всі попередні частини Yakuza і Judgement отримували англійську версію у межах від 7 місяців до майже 2 років, це неабияке досягнення.

 

Cтосовно ПК-версії, то в її існуванні теж ніхто не сумнівається — мало того, що SEGA і так відкрито заявляла про плани випускати всі свої новинки на ПК, так ще в коді офіційного сайту гри знайшли слід логотипів Steam і крамниці Microsoft. Чому ж тоді їх не згадали відразу в мить анонсу? Причина, очевидно, ховається в “тимчасовій ексклюзивності” першої  Judgement на Goоgle Stadia, яка і заважає видавництву зараз згадувати інші ПК-сервіси.

Читайте також

ПК-версію Uncharted: Legacy of Thieves перенесли на жовтень

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Sega анонсувала опціональний контролер за 150$ для нової Mega Drive Mini 2

Cyber Stick

Ukrainian Indie Games Bundle на Steam: ще більше знижок і бандлів

У PlayStation Store теж розпочався літній цінопад

PlayStation

Розпочався літній розпродаж у Steam від пройдисвіта з майбутнього

steam summer sale 2022 when will the next steam sale

SEGA анонсувала командний шутер з розкраданням мерчу

Hyenas

Кросплей між EGS та Steam тепер можливий!

Epic Games Store

Розпочався фестиваль новинок у Steam

Steam Next Fest

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: