SEGA анонсувала продовження “cудового бойовика” Judgement

Учора SEGA провела цілком очікувану презентацію Lost Judgement — продовження “судового бойовика” від творців серії Yakuza. “Очікувану”, бо днем раніше назва і обкладинки гри випадково засвітились у японській крамниці PSN, а минулого тижня видавництво натякало на певний анонс, пов’язаний із Judgement.

Події гри розгортатимуться не лише в знайомому токійської районі Камурочо, а й у Йокогамі, знайомій гравцям за Yakuza: Like a Dragon. Детектив Такаюкі Яґамі знову допомагатиме своїм друзям-юристам у рослідуванні заплутаної справи, однак цього разу все буде серйозніше — і це стосується не лише історії, а й ігроладних поліпшень. Зокрема, в ході основного сюжету нам доведеться під прикриттям опинитися у школі, де гравців чекатиме чимало прихованих ситуацій та завдань. Додаткові розслідування теж отримають оновлені системи збору доказів, обшуку, допиту й стелсу. Не залишилася без новинок і бойова система: до акробатичного стилю Лелеки та супершвидкого стилю Тигра додати стиль Змії, який вимагатиме значно тактичнішого підходу.

А тепер найголовніше: Lost Judgement вийде обох поколіннях PS та Xbox 24 вересня одночасно у всьому світі. Зважаючи, що всі попередні частини Yakuza і Judgement отримували англійську версію у межах від 7 місяців до майже 2 років, це неабияке досягнення.

 

Cтосовно ПК-версії, то в її існуванні теж ніхто не сумнівається — мало того, що SEGA і так відкрито заявляла про плани випускати всі свої новинки на ПК, так ще в коді офіційного сайту гри знайшли слід логотипів Steam і крамниці Microsoft. Чому ж тоді їх не згадали відразу в мить анонсу? Причина, очевидно, ховається в “тимчасовій ексклюзивності” першої  Judgement на Goоgle Stadia, яка і заважає видавництву зараз згадувати інші ПК-сервіси.

Читайте також

Стрім Yakuza 5 (ч.5, фінал)

Стали відомі дати літнього розпродажу в Steam

Мальована BloodRayne Betrayal отримає перевидання

У Steam триває черговий фестиваль демоверсій

Steam

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

Sony та Balenciaga випустили футболки PS5, дорожчі за саму консоль

У Steam вийшов аналог Animal Crossing

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: