SEGA планує зміцнювати власні франшизи: Чекаємо релізу ремастерів, ремейків та спін-офів цьогоріч

Фестиваль фінансової звітності продовжується, тепер до нього долучилася ще й SEGA. У своєму звіті компанія розповіла, що рік у неї видався вкрай вдалим, прибутки виросли, пачінко автомати працюють, а наступного року очікується що все буде ще краще. Зокрема завдяки плідній роботі компанії зі своїми франшизами.

У цьому фіскальному році (квітень 2022-березень 2023) компанія планує випустити 13 ігор. Втім, помітною частиною з них будуть ремастери, ремейки, спін-офи та інші види робіт, що повʼязані з існуючими франшизами та потребують трішки менше роботи, ніж створення нової повноцінної частини серії. Тож релізів буде чимало, але прям новинок менш як по одній на місяць. Ці релізи вже показали свою цінність минулого року, адже компанія продала їх 4 млн копій. Цьогоріч планує збільшити число до 5 млн.

Поки у звіті говорять лиш за вже анонсовані ігри, як от: Sonic Frontiers та Soul Hackers 2. Та вже були дані від Bloomberg, що компанія працює над чимось повʼязаним з Crazy Taxi та Jet Set Radioю. Слід очікувати виходу й уже анонсованого Sonic Origins, а якщо попорпатися в багатому минулому компанії, то можна знайти чимало цікавого.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

Чого найбільше очікуєте ви?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

«4 мільйони годин переглядів за вихідні»: серіал про Наклза — найуспішніший реліз Paramount+

Наклз

Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

puyo puyo puzzle pop

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol

Sony втратила ще один ексклюзив PS5 — ААА шутер у стилі Call of Duty

deviation