SEGA планує зміцнювати власні франшизи: Чекаємо релізу ремастерів, ремейків та спін-офів цьогоріч

Фестиваль фінансової звітності продовжується, тепер до нього долучилася ще й SEGA. У своєму звіті компанія розповіла, що рік у неї видався вкрай вдалим, прибутки виросли, пачінко автомати працюють, а наступного року очікується що все буде ще краще. Зокрема завдяки плідній роботі компанії зі своїми франшизами.

У цьому фіскальному році (квітень 2022-березень 2023) компанія планує випустити 13 ігор. Втім, помітною частиною з них будуть ремастери, ремейки, спін-офи та інші види робіт, що повʼязані з існуючими франшизами та потребують трішки менше роботи, ніж створення нової повноцінної частини серії. Тож релізів буде чимало, але прям новинок менш як по одній на місяць. Ці релізи вже показали свою цінність минулого року, адже компанія продала їх 4 млн копій. Цьогоріч планує збільшити число до 5 млн.

Поки у звіті говорять лиш за вже анонсовані ігри, як от: Sonic Frontiers та Soul Hackers 2. Та вже були дані від Bloomberg, що компанія працює над чимось повʼязаним з Crazy Taxi та Jet Set Radioю. Слід очікувати виходу й уже анонсованого Sonic Origins, а якщо попорпатися в багатому минулому компанії, то можна знайти чимало цікавого.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

Чого найбільше очікуєте ви?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

[ОНОВЛЕНО] Sega придбала творців Angry Birds

angry birds game

Sega вбила Соніка. Навіщо?

The Murder of Sonic the Hedgehog

Голова Sonic Team стане виконавчим директором у Sega

sonic frontiers

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

dead space carpenter1

«Ічі — це буквально Луффі»: Голова розробки Like a Dragon 7 розповів про вплив One Piece на гру

Більшість аудиторії Yakuza — західні гравці: Головне з інтерв’ю розробників Like a Dragon (Yakuza) на TGS 2022

Yakuza

Їжак не кусається: системні вимоги Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Але він перетвориться в зірку. Огляд фільму «Їжак Сонік 2»

Їжак Сонік 2 / Sonic the Hedgehog 2 (2022)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: