SEGA планує зміцнювати власні франшизи: Чекаємо релізу ремастерів, ремейків та спін-офів цьогоріч

Фестиваль фінансової звітності продовжується, тепер до нього долучилася ще й SEGA. У своєму звіті компанія розповіла, що рік у неї видався вкрай вдалим, прибутки виросли, пачінко автомати працюють, а наступного року очікується що все буде ще краще. Зокрема завдяки плідній роботі компанії зі своїми франшизами.

У цьому фіскальному році (квітень 2022-березень 2023) компанія планує випустити 13 ігор. Втім, помітною частиною з них будуть ремастери, ремейки, спін-офи та інші види робіт, що повʼязані з існуючими франшизами та потребують трішки менше роботи, ніж створення нової повноцінної частини серії. Тож релізів буде чимало, але прям новинок менш як по одній на місяць. Ці релізи вже показали свою цінність минулого року, адже компанія продала їх 4 млн копій. Цьогоріч планує збільшити число до 5 млн.

Поки у звіті говорять лиш за вже анонсовані ігри, як от: Sonic Frontiers та Soul Hackers 2. Та вже були дані від Bloomberg, що компанія працює над чимось повʼязаним з Crazy Taxi та Jet Set Radioю. Слід очікувати виходу й уже анонсованого Sonic Origins, а якщо попорпатися в багатому минулому компанії, то можна знайти чимало цікавого.

Також радимо вам завітати на сайт, присвячений всесвіту Їжака Соніка! Там ви побачите більше різноманітних новин про синього їжака.

Чого найбільше очікуєте ви?

Читайте також

SEGA анонсувала командний шутер з розкраданням мерчу

Hyenas

Найголовніше з цьогорічного Sonic Central

Sonic Central

Пізні консолі Sega навряд отримають мініверсії

Йосуке Окунарі

Фани благають SEGA відкласти реліз Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

SEGA анонсувала прокачану версію Mega Drive Mini 2

Sega Mega Drive Mini 2

Death Stranding зі cинім їжаком: Sonic Frontiers така ж велика, красива… і мертва

Sonic Frontiers

Поля, роботи, кільця — вийшов перший ігроладний тизер Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

SEGA проведе презентацію-сюрприз з анонсом нової гри

SEGA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: